Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy párod szűkszavú lett, mintha nem akarna veled beszélni? Miért? Milyen okai lehetnek?

Figyelt kérdés

ha nyomasztaná valami, nem meg kellene osztania apárjával?

de más oka mi lehet?


2015. nov. 9. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Most elbizonytalanítottál. Nem tudom mi lehet a rosszabb, nem beszélni amikor lenne kivel, vagy azért nem beszélni mert nincs kihez.
2015. nov. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az is lehet ok, hogy más jár a fejében, nem te, és őrlődik, mit lépjen.
2015. nov. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

mi ott tartunk, hogy akkor én sem beszélek vele, mert soha nem kapok választ csak olyan közhelyeket, ami egy szomszéd is hozzá tudna fűzni..

nem tudok a hidegségével mit kezdeni

kérdeztem miért változott meg, stb stb, fáradt, nincs kedve erről beszélni, stb

2015. nov. 9. 23:07
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi azért nem beszélünk, mert az asszony rengeteget hazudozik. Eleinte azt akartam, hogy szedje össze magát, de egyre jobban távolodunk.

Mindegy mi az oka, ne hagyd, hogy elhidegüljetek, ha még nem történt meg.

2015. nov. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

egydül én kevés vagyok harcolni.

és olyanért, aki önszántából nem tart velem, megvallom őszintén, nem is fogok harcolni.

2015. nov. 10. 00:41
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor ültesd le, hogy ez és ez a bajod, és végeztél vele. Ennyi.


Velünk is ez volt, ő semmit, én, ha mondtam valamit, akkor nem figyelt, odaszólt valamit, és slussz.

Fél év után sem változott, így szakítottunk, és sokkal jobban érzem magam. :)

2015. nov. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

ha mondom neki hogy ez és ez a bajom, ugyanúgy közhelyekben beszél tovább. hogy dehát beszélget ő velem, kérdezi hogy vagyok, mesél a napjáról..úgy tesz, mintha felőle minden rendben lenne így.

de ugyanolyan az egész, mintha a szomszéddal, vagy akármilyen "idegennel" beszélgetnék.

most ott tartunk, hogy már én se mondok neki semmit, amire annyit reagált, hogy jól van, tökéletes így.

2015. nov. 11. 08:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha érdektelenné vált, és nem tudjátok ezt feldobni, könnyen lehet, hogy itt a vége.
2015. nov. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor elértétek a mi szintünket. Ha nincs gyerek, jobb ha elváltok, ennél már csak rosszabb lesz.
2015. nov. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A következő lépést ràbízom. Ha lelép, mehet is.
2015. nov. 11. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!