Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Kiakadnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Kiakadnátok, ha nemtudnátok a párotok jelszavát közösségi oldalain?

Figyelt kérdés

Értelmetlen kommentekkel kiméljetek.kb annyira vagyok kiváncsi rá,mint ti a kérdésemre.Semennyire:)


Ha tiis igy vagytok ezzel,nemzavar benneteket?És a párotok tudja a ti jelszavaitokat?Nemvagytok bizalmatlanok? 20L


2015. nov. 9. 22:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Mindegyikét tudtam, bár nekik erről fogalmuk sem volt. :D
2015. nov. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
62%
Én nem tudom az Ő jelszavát de nem is érdkel. Nem is gondoltam még rá, hogy megnézzem. Ő viszont bármikor be tud lépni az én oldalaimra mert automatikus a bejelentkezés. (De nem gondolom, hogy ellenőrizne, bar nem zavarna) (két éves kapcsolat 25/N)
2015. nov. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
81%

Eddig még eszembe se jutott, hogy megtudjam, megszerezzem, megkérdezzem tőle. Nem érdekel, az az ő magánélete. A leveleit sem olvasom el, a telefonjába se nézek bele, a pénztárcájában sem kotorászok, és ezeket viszont is elvárom.

Nem vagyok bizalmatlan. Én csak olyan emberrel tudom elképzelni az életemet, akiben meg tudok bízni.

2015. nov. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom a jelszavát, a kiakadás pedig messze álljon tőlem ilyen ügy miatt.

Előbb esek transzba, ha nem ihatok sokáig a kedvenc teámból.

:P

2015. nov. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyikét se tudtam soha és nem is érdekel.
2015. nov. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom semmihez a jelszavát, kivéve a laptophoz, ha esetleg használnom kellene, nem is érdekel. Ha belépve találom valahol, azonnal kilépek, nem "nézek körbe". Nálam ez alap, és fordítva is elvárom.


Nem lennék együtt olyannal, aki kutakodik a dolgaimban, pedig nem rejtegetek semmit. De a barátaim bizalmas dolgaihoz például semmi köze :)


Ha nem bíznék benne, nem lennénk együtt.

2015. nov. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
82%

Nem akadnék ki, de ezt kölcsönösen is elvárom. Vannak olyan privát területek, amik számomra szent és sérthetetlen, és nincs bejárása rajtam kívül senkinek.

Ez még arra az időre nyúlik vissza, mikor a szüleim ok nélkül bizalmatlanok voltak velem, és folyton mögöttem álltak, lesték, mit csinálok. Tanulni sem tudtam úgy. Nagyon idegesítő volt.

A párom előtt minden nyitva, kivéve a magánlevelezéseim. Mi van, ha épp azt tárgyalnám meg egy barátnőmmel, hogy mit veszek neki meglepibe, és ő ezt elolvasná előre? Oda a meglepetés... :-)

2015. nov. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Azért nembizok benne,mert hajlamos irkálni,és talán többre is képes lenne.ilyen esetben sem jogos?
2015. nov. 9. 22:47
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogos. Ha "többre is képes", ha annyira nem becsül téged, hogy nem csal fűvel fával, akkor miért vagy vele?
2015. nov. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%

Nem jogos. Ilyen lánnyal össze sem jönnék, mint Te...

A privát szféra az privát szféra. Engem sem érdekel más jelszava, más sem kapja meg az enyémet sehová. Ez nem lenne vitaképes.


24/F

2015. nov. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!