Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye ez azt jelenti, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ez azt jelenti, hogy nem jövök be neki?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy srác,sokszor szemeztünk, mindig mosolygunk egymásra. Facebookon nézegettem az idővonalát,és véletlenül belájkoltam egy több éves szülinapi bejegyzését.Írtam neki üzenetet,hogy csak véletlen volt,erre ő írta,h gondolta,csak nem értette,hogy mit kerestem olyan messze az időben.:)

Nekem erre az volt a válaszom,hogy észrevettem h szimpatizál velem, mindig mosolyog rám,ezért gondoltam körülnézek az idővonalán. Erre ő nem reagált,csak kérdezte h találtam-e valamit ott. Írtam neki h csak sok szülinapi üzenetet.:)

Ezzel abbamaradt a beszélgetés..

Ha bejönnék neki,akkor lépett volna,nem?


2015. nov. 10. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Erre ő nem reagált,csak kérdezte h találtam-e valamit ott."

ez is egy reakció volt :)


lehet nem tudta erre mit reagáljon az utolsó üzenetedre...

lehet tetszel neki, csak nem tudja hogyan közeledjen :)

azért még ne add fel szerintem :)


22F

2015. nov. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha ő nem lép,akkor muszáj lesz feladnom. Én már nem szeretnék neki írni,az nyomulásnak tűnne.
2015. nov. 10. 09:57
 3/5 anonim ***** válasza:

eddig gondolom nem beszéltetek, most elkezdődött valami és te 1 beszélgetés után feladod?

te tudod, de így ne sok jóra számíts az élettől, mert a dolgok nagy részéhez kell kitartás...


22F

2015. nov. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miert baj, ha nyumolsz? En is nyomultam pasikra regebben. Sose titkoltam. Aztan ramtapadt egy talpraesett ferfi, akivel azota elettarsak vagyunk. Allandoan nyomultam a pasikra es ezek utan elmondhatatlanul vonzott, h valaki csak ugy szemezes es hasonlo hulye jelek nelkul odajon hozza nyilegyenesen ismerkedni. ( Nem vagyok dagadt, se ronda)

N

2015. nov. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát ez akrámit is jelenthet!!!
2015. nov. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!