Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a teendő? Nem biztos de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő? Nem biztos de a párom terhes nagyon arra utaló jelek vannak, vasárnap a reggeli vizelettel akarjuk tesztelni ha az, akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Én 18 ő 21.

2015. nov. 10. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát ezt most nagyon nem értem...:D


Addig oké, hogy lehet hogy terhes...

"vasárnap a reggeli vizelettel akarjuk tesztelni ha az" Ezt viszont légyszi fordítsd le...Ma kedd van, ez is tuti :D

2015. nov. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Vasárnap akarjuk megcsinálni a tesztet a reggeli vizelettel, mert az a legbiztosabb, és ha terhes?
2015. nov. 10. 12:49
 3/9 rrrrrreennnnn ***** válasza:
De a kérdés is értelmetlen. Nem ìrtàl körülményeket,akkor hogy érted,hogy mi a teendő?
2015. nov. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vágom. A teendő: nem kell addig várni és utána szépen nőgyógyász és majd ő megmondja a tutit, mert van olyan (ritka) eset, amikor téved a teszt.
2015. nov. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi a teendő? Először is eldönteni, hogy akartok-e egy babát, vagy sem. Mindketten nagyon fiatalok vagytok gyerekvállaláshoz. Mindenképpen nőgyógyászhoz, ő majd elmondja, mit kell tenni, ha döntöttetek.

A továbbiakra nézve pedig így fordítani: legjobb támadás a VÉDEKEZÉS.

2015. nov. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Időbe megjött neki, nem is késett, de viszont semmi étvágya, nagyon gyakran van hányingere és egyszer kétszer majdnem ki is hányt, én úgy láttam hogy fogyott, a szülei meg azt hogy hízott, és az ízeket, illatokat is másképp érzékeli.
2015. nov. 10. 13:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Milyen arra utaló jelek vannak ennyire korán, ha még a tesztet sem érdemes megcsinálni vasárnapig, mert annál korábban nem mutatná ki a terhességet?
2015. nov. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

# 7


Bocs, csak utólag láttam, hogy nemrég írtál a tünetekről, csak én közben félbehagytam az írást egy telefonhívás miatt.


Valóban létezik olyan, hogy valakinek a kora terhességi hónapokban megjön a menstruációja, de ez elég ritka, másrészt azokat a barátnőd által tapasztalt tüneteket más is okozhatja. Ha meg már valaki az esetleges terhesség miatt idegeskedik és az arra utaló jeleket figyeli magán, akkor pszichés alapon is tud tüneteket produkálni, vagy felerősíteni.


Ilyen körülmények között, ennyivel a lehetséges fogantatás időpontja után teljesen indokolatlan vasárnapig várni és idegeskedni, jó eséllyel teljesen feleslegesen.


Érdemes lenne minél előbb egy terhességi tesztet csinálnia.

2015. nov. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Milyen a menstruációja a barátnődnek? Normális, megszokott? Ha igen, szerintem nincs miért izgulni.. Valóban van olyan, h a korai terhesség alatt is "megjön", de az egyáltalán nem olyan, mint egy normális menzesz.. Sokkal kevesebb a vér, és a színe se olyan. Egyébként ha terhes, nyugodtan megcsinálhatjátok akár holnap reggel. Ha valóban terhes, biztosan kimutatja. Nekem is volt már olyan, h rettegtem, h terhes lettem.. Emiatt nem volt normális a menstruáciom.. Csináltam egy tesztet, megnyugodtan, utánam meg dőlt belőlem a vér :D a lényeg, h ha ráparázik csak rosszabb lesz.. ne várjon vasárnapig.
2015. nov. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!