Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti már voltatok úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti már voltatok úgy, hogy végre megtaláltátok azt az illetőt, aki teljesen megfelelt az ideálotoknak, de mégsem lehettek együtt, mert ő már foglalt/nem akart tőletek semmit, stb?

Figyelt kérdés
kérlek, kíméljetek meg a troll válaszoktól, nem vagyok most abban az állapotban, hogy még ezt is elviseljem
2015. nov. 10. 14:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hajjaj! Az utóbbi 6 évben 3 potenciálisan megfelelő illetőt találtam, abból kettő volt foglalt, a harmadiknak nem kellettem.
2015. nov. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem egyedi eset , ez sok embernél előfordul nagyon soknál.

Nálam nem 1x.

2015. nov. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Sunshinedoll ***** válasza:
75%
Olyan volt, hogy megtaláltam, együtt is voltunk egy darabig, csak neki aztán haza kellett utaznia az USÁ-ba. Szerintem ez még rosszabb, mintha az elején kiderül, hogy nem érdekled, mert így megtapasztalod, hogy tényleg, milyen jó, aztán egyszercsak nincs :D
2015. nov. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad feladni soha, én több,mint fél évig csak barátkoztam egy fiúval,ő többet akart kezdettől fogva,aztán egyszer csak észrevettem.Hogy miért..,passz?! Valami idővel jön csak meg.
2015. nov. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jaja. Foglalt volt. Hát ez van.
2015. nov. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%
Semmiröl nem maradtál le mert minden vonat utan jön masik vonat. Ez pont arra lessz jo hogy ha nem is látod de most jobban jössz mész senkinek nem kell beszamolni drew hogy mikor hova mész mert ha van valaki akivel járszakkor ez már nem igy dolgozik mert ö megy valahova akkor TE kérdezed mikor jössz miért mész és ha nem is mondja Ki senki ez terhes mert van hogy az ember egyedul akar lenni vagy a barataival akar lenni és nem mindig ott mellette kullogni valakinek aki ha nem szól jobb eseteben de egy idö utan majd fog megjegyzès tenni vagy johettél volna elöbb hol voltal eddig és ez forditva te neked is áll mert fiatal vagy és azt hiszem lemaradtál mindenröl. Nem semmiröl nem késtél le az idö neked dolgozik pont jo hogy ez a kapcsolat nem ugy lett ahogy szereted volna igy egyedul vagy és oda mész ahova vele nem mentél volna igy most kinyillik ajtók kapok ahova bemész uj emberekkel fofsz megismerkedni és pont ebböl lehet egy uj gyümölcsözö kapcsolat vagy par hètig semmi az is jo aztan Jon a tavasz vagy a Nyári és jujuj mennyi elöre nem lathato kalandnak amiböl esetleg pont kialakult valami tartalmas kapcsolat vagy egy alkalmi himi humi egyéjszakás kapcsolat ami megint csak edzeni fog az èletre mert attól megint Okosan és tapasztalatbol lehetsz..Ne panikolj az élet elotte van fiatal vagy semmiröl nem maradtál Le. Fel a fejjel Sok sikert!
2015. nov. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

A szerelmes ember idealizálja a másik felet. Így természetes, hogy sokkal megfelelőbbnek tűnik az, akivel nincs lehetőség valódi kapcsolat megtapasztalására (tehát a rózsaszín köd elmúltával a csalódásra sem), mint az, aki összejön, és éveket leél vele az ember.


Úgy gondolom, hogy igen, léteznek potenciális "Igazi-jelöltek" az ember életében. De bármennyire jól ismerem az általad leírt szituációt, kérdező, mégsem gondolom, hogy az ideálom lehet valaki, akit nem is ismerek igazán. (Hiszen máshoz megy haza esténként.)


Ha valóban ő az Igazi, akkor nem számít, hogy párkapcsolatban él. Akkor nem fogja bírni nélküled, és kilép. Egyszerűen azért, mert amiben él, az többé nem tűnik valódinak. Ehhez még csak az sem kell, hogy megcsalja veled a párját.

Ha azonban nem lép, akkor nem hozzád tartozik. Nekem erről ez a véleményem, és a gyakorlati tapasztalatom is ezt mutatja.

2015. nov. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Semleges közegben ismertük meg egymást, így nem volt cél, hogy több legyen, mire többet éreztem, ő már foglalt lett, nem házas, csak kapcsolat. Egy ideje viszont ő is másképp érez, mint kezdetben, úgyhogy ki tudja, talán még lehet belőle valami, de nem akarok belerondítani, mert kedvelem azt is, akivel összejött, bár, ő is más felé kacsintgat egy ideje. Szóval én még nem adtam fel.
2015. nov. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
29%
Ott a pont 7/7. Nagyon jol látod és mert gondolom van kis élet tapasztalatbol beszélsz. Igaz ha TE kitudnád billenteni az illetöen mert TE felkeltetted azerdeklödéset akkor. A tied lehetne de sajnos nem igy alakult mert nem is meritsék egymast Persze lehet hogy TE Okossab vagy de erre nincsen alkalma kiprobalni es most nem az ágyjelenetre gondolok hanem nem. Volt alkalom beszelgetni vele akkor TE sem Tudod hogy egy Huron pendültök mert jelenleg más akivel van és alszik TE mèg kivül állo vagy és ugyan igy vagy az ö szemében TE is mert nem ismer és Ki tudja neki jo ahogy van mert stabil kapcsolatba van akkor Minsk kever men kavarjon ? De forditva drew mèg ha a TE párod lenne és ö kezdeni más irányba egerészni neked sem tetszene mert a TE birtokod es ha neki TE nem vagy jo akkor fog elmenni mást keresni de amig jol erzi magat addig TE stabil jo helyzetben vagy.. Igy nezzen az is valakié és az a valaki is szereti és nem akarja elveszitetted de ha nem vigyáz ra és alkalmat ad arra hogy mást keressék akkor van hogy a kapcsolat már el laposodott, de ugy Nez Ki ez most nem alkalmat ado idö mert jo helyen van. TE Se problémát csináljál eljon a TE idod amikor neked teret a gyümölcsözö mert fiatal vagy semmiröl nem késtél Le. Nyugi és turelem
2015. nov. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Hála égnek facér volt.
2015. nov. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!