Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezeket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezeket?

Figyelt kérdés
Anno nagyjából félve, meg kért hogy fényképelem le őket, a barátnőjével. Legalább 5-en ültünk ott és csak engem kért meg. Óvodás korunk óta ismerjük egymást, volt szerelmes belém, és én is belé. Viszont ez már nagyon régen volt. Most van neki, barátja viszont múltkor is ott ülünk, beszélgetünk és a fejét a vállamra tette. Nem egyszer csinált ilyet, és elég hosszasan volt ott a feje. Mindig mosolyog ha beszélgetünk, ez viszont kölcsönös. Voltunk focizni is, első kijelentése az volt hogy ő velem van... Most így hirtelen csak ennyi információval tudok szolgálni. Az ő apja az én bátyám viszont, nem a bátyámtól van hanem még egy előző kapcsolatából. Így lényegében valamilyen szinten, unokatestvéreknek tekintsük egymást.

2015. nov. 10. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán bejössz neki, csak a rokoni kapcsolat miatt nem akarja. Talán csak a béka segge alatt van az érzelmi intelligenciája.
2015. nov. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen evvel kapcsolatban, eszembe jutott. Volt olyan hogy karolva sétáltunk, testvére aki nekem a barátom meg látta. És nagyon ellenezte a kapcsolatunkat, az anyja is szintén. Utána nagyon közömbösen állt hozzám, de ez már 5 éve volt.
2015. nov. 10. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!