Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi esélye van magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélye van magyar csajoknál egy olyan pasinak, aki osztrák segélyen él?

Figyelt kérdés

1,5 évet dolgozott a mekiben kint. Kirúgták. Most kapja élete végéig az állandó segélyt (nem a munkanélkülit, az már rég lejárt) ami 600 Euro + a szocpolnál lehet kapni néha kiegészítést és menza jegyeket. A nővérével él egy garzon albérletbe, azon belül is a konyhában. 2-3 naponta leissza magát. 25 éves. Nem akar semmit tanulni és semmit változtatni az életén.


Így mennyi esélye van egy csinos, szép nőnél?


2015. nov. 11. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Magyar viszonylatban ez közel 2 kiló ami már egy jobb fizetésnek számít. Ha még kezdene is magával valamit és nem az lenne az egyetlen célja, hogy leigya magát akkor elég sok esélye van.

Lehet tudni mire fel kapja élete végéig a 600 eurót? Mert nekem ez nagyon nem függ össze miért kapna bármi segélyt azért mert odakint másfél évig a mekiben dolgozott...?

2015. nov. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Notstandshilfe


Az a neve a segély csomagnak. Azt mindenki kapja élete végéig aki legalább 1 éves munkaviszonnyal rendelkezik abban az országban.

2015. nov. 11. 13:19
 3/12 anonim ***** válasza:

#2


Há Gázsi!!! Há mán osztrákból gyün a segíj?

2015. nov. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor is, ha már nem él ott?
2015. nov. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kell lennie állandó lakcímének ott.
2015. nov. 11. 13:37
 6/12 anonim ***** válasza:

Állampolgárság kell hozzá vagy bármi más?


:D

2015. nov. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem, csak be kell járni havonta a munkaügyibe, és ha van valami munka, akkor ki kell rúgatni magad az első nap, utána menni kell vissza a munkaügyibe sírni, hogy kirúgtak.
2015. nov. 11. 13:41
 8/12 anonim ***** válasza:
Szoval egy lusta, segelyen tengodo, mindennemu ambiciotol mentes alkoholista.. Micsoda fantasztikus embernek hangzik, nem is tudom, miert nem allnak erte sorban a nok..
2015. nov. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8


Azé' jobb mint a mekibe szopni.

2015. nov. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Erdekes felfogas, nekem nem fer bele az ertekrendembe egy olyan alak, akinek tok jol megfelel az, hogy otthon ul a hatsojan, begyujti a segelyt, nem tanul, nem csinal semmit, csak iszik es elvan a langyos sz-rban.


Mekiben szopni nem idealis, de nem is kell orokre ott maradni, ha az emberben van nemi ambicio, es hajlando tenni erte.


Nem erdekel kinek milyen allasa es mennyi penze van (mindenert magam dolgozom meg, szeretem a munkam es nem keresek vele rosszul), a baratom futar peldaul, de kozben tanul, kepzi magat (eleg keresett teruleten), par honap mulva mar a sajat szakmajaban is kereshet valamit.


De ez szubjektiv velemeny, lehet valakinek belefer, hogy a tarsa semmit ne akarjon az elettol. Nekem nem.


#8

2015. nov. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!