Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem akar semmit, miért ír rám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem akar semmit, miért ír rám?

Figyelt kérdés

Volt egy pasi, akivel elég jól elvoltunk, jól kezdődött minden. Majd én többet éreztem és én buta el is mondtam neki. Hirtelen jött neki is és neki. Majd azt mondta, hogy köztünk nem lehet semmi ás jobb lenne ha elfelejteném. De ez neki is nehéz volt és nekem is. Utána még beszélgettünk, találkoztunk. Majd nagyon összevesztünk, kibékültünk majd megint összevesztünk és így maradtunk. Ő leírta, hogy inkább nem is kéne beszélgetnünk és én helyeseltem ezt akármennyire is rossz volt (mert én még így is kedvelem). Nem beszéltünk pár hétig majd rám írt. Beszélgettünk picit (de tényleg nagyon picit mert mintha nem akarna beszélgetni) És ezt 2 eljátszotta. Nem tudom mire vélni ezt a viselkedést. Valamikor még bunkózik és kötekedik is. Nem akar semmit mégis megtalál. Unatkozna?

Én nyitott vagyok felé, bár legutóbb is úgy váltam el tőle, hogy oké ha te így akkor én is. De ennek ellenére én szeretnék vele találkozni és beszélgetni, de ő nem nyitott e felé. Most megint szünet lesz , de mit csináljak, ha újra rám ír "unalomból" vagy csak úgy. Nem tudom mit akar. Szerintetek?


2015. nov. 11. 16:33
 1/2 A kérdező kommentje:

És amikor megkérdeztem, hogy miért írt rögtön azt mondta, hogy "véletlen" volt. Na persze egymás után 2x... :D

Bocsi a helyesírási hibákért.

Hogy vehetném rá, hogy szánjon rám időt és beszélgessünk picit?

2015. nov. 11. 16:36
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy tényleg unatkozik és szórakozik veled, vagy vannak érzései irántad.
2015. nov. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!