Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltiltják tőlem, mit csináljunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltiltják tőlem, mit csináljunk?

Figyelt kérdés
Barátommal több mint fél éve vagyunk együtt.Nem lakunk közel egymáshoz, inkább távkapcsolatban élünk és ritkán tudunk találkozni, de a hétvégéket eddig együtt töltöttük.Az anyja már akkor nem volt szimpatikus mikor még nem is ismertem, de úgy voltam vele nem ítélkezem hiszen nem is ismerem.Az elején még minden rendben volt, de valamiért nem vagyok szimpatikus neki.Azt mondja ő is, barátom is hogy nincs velem baja.Sajnos én ezt nem tudom elhinni.Nem az zavar ahogy velem viselkedik, nem érdekel másoknak mit mond rólam, de nem tetszik ahogy a saját fiával beszél.Nem mondtam semmit mert nem szólhatok bele, de odáig fajultak a dolgok hogy elakarja tiltani tőlem.Nem tudjuk miért, milyen felindulásból, de a telefonját elveszi hogy ne tudjunk beszélni, nem engedi hogy jöjjön hozzánk (sok családi programból kimaradunk, mert ha őt nem engedik én inkább vele töltöm az időt).Nem rég mondta hogy januárig azt se akarta hogy beszéljünk.Mikor ott vagyok megy a jó pofi, de a fiát akkor is rendesen ugráltatja.Nem tudom mit lehetne csinálni, költözés nem jöhet szóba mert barátom csak jövőhónapban tölti a tizennyolcat és még iskola van.Ha kinyitjuk a szánkat azzal csak azt érnénk el hogy megszüntetné minden kapcsolatunk.Valaki tud segíteni mit tudnánk csinálni?
2015. nov. 11. 22:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Koltozes? Ne nevettess :D
2015. nov. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Anyja azt mondta ha még egyszer balhét csinál elköltözteti.De nem volt semmi balhé..Nem összeköltözésről van szó.
2015. nov. 11. 22:16
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
"Ha kinyitjuk a szánkat azzal csak azt érnénk el hogy megszüntetné minden kapcsolatunk" - nézd Kérdező, már bocsi, de ha ezt egy (majdnem) 18 éves fiúval meg tudja csinálni az anyja, meg is érdemli... most nem azért, de ha ebben a korban anyám bele akart volna szólni a párkapcsolatomba, hangosan, visítva röhögtem volna ki...
2015. nov. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%

"Az anyja már akkor nem volt szimpatikus mikor még nem is ismertem"


Ezek után mit vársz?

2015. nov. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%

"nem szólhatok bele" Miért nem?

"elakarja tiltani tőlem" Mivel ő nem barátod, ez képtelenség. Csak barátod tudja magt eltíltani tőled. Senki más.

"telefonját elveszi hogy ne tudjunk beszélni, nem engedi hogy jöjjön hozzánk"

Hogy vette el telefonját? Vegye vissza. Hogy nem engedi? Ha bezárja jelentse fel annyát, ha nem kisétál az ajtón és kész.

"Mikor ott vagyok megy a jó pofi, de a fiát akkor is rendesen ugráltatja"

Ha te ott vagy mért kommunikálnak egyátalán? Veled foglakozzon ne anyjával.

"költözés nem jöhet szóba mert barátom csak jövőhónapban tölti a tizennyolcat és még iskola van."

Ebben nincs összefüggés ergó szóba jöhet.

"Ha kinyitjuk a szánkat azzal csak azt érnénk el hogy megszüntetné minden kapcsolatunk."

Márleírtam ez nem lehetséges. Csak ti tudjátok megszüntetni e földön. Kizárólag ti ketten.

Bármit, találkozzatok többször, beszéljen anyjával, amikor ott vagy veled akar lenni, költözzön hozzád ha megoldható, vagy csak aludjon nálad sokat.

Nem értem mi a probléma.

2015. nov. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
40%
Nem lehet hogy a pasid szimplán ráfogja az anyjára azt, hogy ő nem foglalkozik veled? Te meg elhiszel mindent amit mond neked. Ha nem így van, akkor keress magadnak egy határozottabb pasit, aki ki tud állni a kapcsolatotokért!
2015. nov. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%

hát valóban elég életképtelen a pasid. így 18 előtt mégis milyen ember hagyja, hogy eltiltsa az anyja a barátnőjétol?

nekem is van olyan érzésem hogy annyira tökös legény, hogy így akar szakitani veled... mert volt egy barátnőm akinek a pasija ugyanezt mondta(tavkapcsolat) hogy az anyja kidobja, nem beszélhetnek többet.. erre a barátnőm felhivta az anyukat, aki semmit nem tudott erről... aztan kiderult hogy a fiú csak kitalalta... bár ők ekkor 15 évesek voltak, de akkor ezek szerint 18 évesen is lehet valaki ilyen..

ha fontos neked a kapcsolat, menj el hétvégén hozzájuk. és beszélj az anyukájaval, hogy miért csinálja ezt, hiszen lassan felnőtt a fia... stb... aztán lehet itt is kiderul hogy nem is mondott semmit...

amúgy ha el is veszi a baratodtol a telefont, 3 ezerert mar vesz egy ujat(kis egyszerut) es azon hívna... ha akarna... de ha a szándék meglenne benne ő jönne hozzád hétvégén és xarna az anyja véleményére...

2015. nov. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Azt az egy honapot kivárjátok, aztán összeköltöztök, élitek a magatok független életét. ENNYI!
2015. nov. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Támogatom az ötletet, hogy beszélj az anyósjelölteddel. Ha értelmes nőről van szó, akkor le tudsz vele ülni megbeszélni, hogy mi a baja veled.
2015. nov. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Tervezzük hogy hétvégén leülünk megbeszélni.Tudom hogy nem magától találja ki.Volt hogy náluk voltam és fát kellett pakolni nem szóltak, de mentem és segítettem.Azon a hétvégén megkaptuk hogy nem csinálunk semmit és anyja mar mondta hogy szedheti a cuccát ha szeretné.Nem szoktam úgy odamenni hozzájuk hogy az anyjához mennyire nincs kedvem.Megyek beszélgetek, nagy ritkán ha eljutunk valahova kettesbe mindig mondom hogy anyujának vigyen valamit.Nem szeretnék vitát hiszen csak az anyja, de ez így egyáltalán nem állapot.

Köszönöm a válaszokat, voltak segítségek:)

2015. nov. 12. 10:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!