Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18N és 38F? Várom a tapasztala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18N és 38F? Várom a tapasztalataitokat!

Figyelt kérdés
és nem nincs szó apakomplexusról, nem pedofil, nem milliomos , maffiózó stb.. szimplán csak a barátnőmnek párja egy tőle idősebb férfi lett, és kiváncsi vagyok mások véleményére ebben a témában. miért jó/nem és miért?

2015. nov. 11. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Függ a két ember karakterétől, ki a rámenősebb. A 38 évesnek mi az eddigi magánéleti előélete?
2015. nov. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát pl. azért mert egészen mást akarhat a kettő. Pl. a 38 éves gyereket, de a 18 éves még nem, mert fiatal hozzá, satöbbi.

Meg hát kicsit szánalmas is. :)


Melyik vagy te egyébként?

2015. nov. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nem akar a pasi gyereket

nem is volt hazas meg semmi ha jol tudom

2015. nov. 11. 22:34
 4/11 anonim ***** válasza:
Vagy a 38 éves esetleg már nem, mert mondjuk épp túl van a családos házasságon...
2015. nov. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
18N?:D
2015. nov. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%
Ha passzol személyiségük, 22-72 is lehet so so.
2015. nov. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

Az ő dolguk, magánügy!! Senkinek semmi köze hozzá és ítéletet mondani felettük.

Ha egymásnak megfelelnek és nekik jó ez így, akkor ámen. A többiek meg törődjenek a saját életükkel, akik bármit is akarnának ez ügyben mondani róluk.


Egy külső személy, SOHA nem fogja tudni megmondani, hogy mi játszódik le a két ember életében, akik egy párt alkotnak. Az az ő életük. Egymást választották.

És kész.


A többiek meg fogadják el az ő döntésüket, mert nekik semmi beleszólásuk sincs a pár életébe!

2015. nov. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
18 éves Némber? :O
2015. nov. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%

Igen,ismét és megint csak azt tudom mondani,de jó lenne,ha én is így öregedhetnék meg !

A betyár mindenségét,felkelek,mint öreg hapsi és a fiatal tündérke mit csinál ,na mit ? Jó mélyen lehajolva takarit.

Én keltemben belemarkolok abba,amibe bele kell,majd rágyújtok és elszürcsölöm a kávémat.Ér az az ujj a bilibe,naná,hogy beleér,az ébredés is fájdalmas.

Ez van gyerekek,vannak olyan spílerek,akiknek bejön a buli.

Aggály,idegesség ? Egy nagy lópikulát ! Az erotika nem szégyen.

Ja és ki ne hagyjam a lényeget:az ember idők korára hülyül meg !

Indok van,mentség van,hát emberek,tessék élvezni az édes falatokat.


A zöldet,ne a piros praclit nyomjátok.

2015. nov. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jól példázza az utolsó hozzászólás, amikor a farok győzedelmeskedik az ész felett.

Nyilván egy kapcsolat nem csak abból tevődik össze, hogy belemarkolsz a hátsójába és megmártozól benne.

Olvasva a soraidat olyan érzésem van, mintha megboldogult apámat olvasnám, aki épp pár hete hunyt el alig a 6.x után. Mindig falta szegénykém a nőket, ráment a házassága és kicsit ő is.

2015. nov. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!