Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy küzdősportot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy küzdősportot űző nő nagyobb eséllyel lesz agresszív egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tetszik egy ilyen lány, de én nem jártam soha küzdősportra, ehhez nem értek.
2015. nov. 11. 22:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem igen... Kerüld el. 10 év múlva ez menne...


"Bertalan!!! Ha nem takarítasz fel 3 másodpercen belül kapsz egy forgórúgást a képedbe!!!"

2015. nov. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Dehogy, én os jártam boxra és nem vagyok agresszív. :D amúgy meg ha jár rendesen garantáltan levezeti minden feszültségét.
2015. nov. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Fizikailag agresszív nem, mert alapszabályként megtanulta, hogy "csak úgy" nem verekszik. A személyiségét nézve viszont lehet erősebb egyéniség (de nem agresszív).
2015. nov. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Sokkal több önmérsékletre tanít mint egy nem kűzdősport. Az agresszió mértéke pedig személy függő. Nem ezen múlik.
2015. nov. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Mint küzdősportot űző lány mondom: egyáltalán nem.


Bárki, aki küzdősportba fog, az első amit megtanul: az önfegyelem (szerintem).

2015. nov. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

"Bárki, aki küzdősportba fog, az első amit megtanul: az önfegyelem (szerintem)."


Küzdősportok között is van különbség. Jár ismerősöm boxolni és ő nem éppen erről számolt be, de mondjuk egy karate vagy egyéb harcművészet esetén el tudom képzelni.

2015. nov. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

A kuzdosportos exeim mind eros onfegyelemmel rendelkeztek vegig.Mindig kedvesek es gyengedek voltak. A Kuzdosportos emberek magabiztosak es nyugalmat arasztanak . Csak ajanlani rudom oket.

En is jarok mma-ra. Tudom milyen utes, csavaras mit okoz. Serules, tores vagy halal stb. Igy inkabb sehova se utok, rugok. Semi mma-s dolgot nem csinalok az elettarsamon. Ramenos vagyok, mindig kezdemenyezek szexet naponta :) Szervezek programokat magunknak. Szoktam neki fozni, o is nekem. Mi ha belefogunk vmi tskaritasba vagy szerelesbe, akkor legtobbszor abbamarad, mert ramaszok. Vagy volt, h tobbszor kellett nekiallnia szerelni vmit, mert raizgultam a szerepjatekra es szexeltunk. Szeretem a test test kontaktus szexualis vonatkozasait az elettarsammal . Szeretunk egyutt bulizni, tancolni egymassal.

Nem tartom agresszivnak magam.

Az edzesen onfegyelmet tanulunk. A legnehezebb sajat magad felett uralkodni: a szellemeden es testeden.

N

2015. nov. 12. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem! :)
2015. nov. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elvileg önuralmának kellene lennie,de mivel a párom is egész életében magas fokra vitt egy ágazatát,tapasztalatom szerint az alkohol nagyon ki tudja hozni a hülyeséget ha véletlenül iszik,és ha valaki kihozza belőle az indulatokat.
2015. nov. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez nem feltétlen függ össze...


ismerek olyan férfit aki kiskora óta küzdősportozik, fát lehetne vágni a hátán, annyira nyugis személyiség...nem kis darab ha kell oda csap, de amikor valami idióta hecceli akkor sem egyből üt...


22F

2015. nov. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!