Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kb minden nő jobban néz ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb minden nő jobban néz ki hosszabb hajjal a férfiak szemében, mint rövidebbel? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Mert én azt vettem észre.


2015. nov. 12. 14:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
9%

Szinte mindegyikük sokkal jobban néz ki röviddel. A hosszú haj szopottgombóc arcot eredményez, és olyan lesz tőle az ember, mint egy jóllakott óvodás. Sokkal karakteresebb egy rövid haj.

29N

2015. nov. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
A férfiak szemében a hosszú haj a nőiesség jelképe, így a legtöbb férfinak a hosszú hajú nők tetszenek. Hozzátéve, hogy igazából nagyon kevés nő van, akinek jól áll a rövid haj. Én nő vagyok, de az általad linkelt képeken lévő nők közül is csak Charlize Theronnak áll jól a rövid haj is, de ő annyira szép, hogy akár le is borotválhatná a fejét :)
2015. nov. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
#2 +1
2015. nov. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Hósszú haj jobb. Minimum ekkora legyen. [link]


21/F

2015. nov. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Igen, kb. minden.
2015. nov. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

1: Direkt nem annyira kértem más nők válaszát, mert ennél a kérdésnél a véleményük nem érdekel.


Lehet neked is rövid hajad van és akkor értelemszerűen azt mondod szebbnek. De volt olyan jó barátnőm is, akinek mindig nagyon hosszú haja volt, de rengeteget beszélt arról, hogy a rövid női haj milyen szép. Miközben ő maga sosem vágatta volna rövidre magának.


Most az érdekel, hogy a férfiak a hosszú vagy a rövid hajat találják általában, legtöbbször vonzóbbnak ugyanazon a nőn.

2015. nov. 12. 14:35
 7/20 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Bocsi, én is nőként írtam, de akkor leírom a férjem véleményét is. Neki aztán tök mindegy milyen színű a hajam, de egyet kért, rövidre sose vágassam. Szerencsére nekem sem tetszik a rövid, így aztán nincs vita.
2015. nov. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok, szerintem a nő, aki szép az szép hosszú hajjal is és röviddel is.

Azért a hosszút jobban szeretem.

Jó látványra is, de simogatni és hasonlókra sokkal jobb a hosszú.

És hát ez lehet a saját ízlésem dolga csak, de ha a fél arca a nőnek hajjal el van takarva az szerintem szexi. persze csak egy szép nőnél, vagy átlagosnál.

Mondjuk szerintem adottságok kérdése többnyire, kit tartanak szépnek.

Nekem azért tetszik, ha valaki sportosan izmos.

A dolog iróniája, hogy a sportoló lányoknak-nőknek a többsége rövid hajú.

2015. nov. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, a párom véleményét viszont ismerem. Szerinte borzalmas a rövid haj. Nekem volt már korábban vállig érő, de kérlel, hogy ne vágassam le sose. Hát azt nem ígérem, hogy soha, de egyelőre nem tervezem, én is szeretem a hosszút. Szerinte egy nő hosszú hajjal szép, a rövid egyáltalán nem tetszik neki.
2015. nov. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Annyira jó olvasni, hogy csak nőknek tett kérdésbe férfiak okoskodnak bele, amikor meg a férfiak véleményét kérdezik akkor a nők szakértik meg a dolgot :D:D


23/F, igen, a hosszúval nem lehet mellélőni, 10-ből 9 mindig a hosszút választja.

2015. nov. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!