Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az alábbi nőről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az alábbi nőről a leírás szerint?

Figyelt kérdés

26 éves, programozó, egy világelső cégnél dolgozik. Nagyratörő tervei vannak, doktori, mester diploma, és hasonlók.

Nem igazán érdeklik a csajos témák, nem szeret pasikról fecsegni, vásárolni sem szeret, és logikusan gondolkozik, nem az érzelmei irányítják. Inkább a tudományok iránt érdeklődik, mint az űrkutatás, kozmológia, robotika, stb.

Ezen kívül még lehet vele beszélgetni a világ dolgairól, mindenről van általában véleménye, meglátása.


Elég nagy az igazságérzete, nem tűri ha valaki kihasználja egy szerettét vagy őt, segítőkész, de csak egy bizonyos pontig. Nem szeret bulizni, partikra járni, a csendes estéket jobban értékeli. Szeret főzni, leginkább sütni.


Nem szereti túlzottan az embereket, igyekszik a munkán kívül elvonulni a saját világába. Ezen kívül nagy állatvédő is.


Külsőre annyira nem nagy szám, kövér, de az arca szép. Barna szem, barna haj, ruhában a kényelmes és praktikus ruházatot részesíti előnyben.


2015. nov. 12. 14:42
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Az első bekezdés alapján mázlistának tartom. Én nagyon sokat küzdöttem IT-s nőként...
2015. nov. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
25%

Kövér. Kösz, de nem.


Gondolom szerelmi/párkapcsolati téren kérdezted a véleményt. Bármikor összejönnék szívesebben egy átlagos/vékony alkatú, szép arcú pincérnővel/eladóval/szalagmunkás lánnyal, mint egy külsőre nekem nem vonzó akármilyen (akár űrhajós) nővel is.


(2 diplomám van, pénzügyi és nyelvi, jól keresek, 2 méter magas, jóképűnek mondott, szőke hosszúkás hajú, sportos alkatú férfi vagyok.)

2015. nov. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

Esküszöm, mint a keresztanyám. 60 éves, nincs férje és gyereke.


Hasonló típus vagyok én is, ami az érdeklődési kört, foglalkozást illeti, de ezzel egyúttal társasági ember is. Alapvetően elmondható, hogy én sem szeretem az embereket, de a családomat, barátaimat, kedves ismerőseimet, munkatársaimat igen. Emellett mondjuk adok magamra, nem hízok el, csinosan és kényelmesen(!) öltözködök.


Szóval önmagában az, hogy inkább fiús vagy, nem érdekelnek a csajos témák, okos és nagyratörő vagy, az pozitív.


Az hogy az emberektől elzárkózól és a saját tested felé nincsenek elvárásaidat, az inkább visszatetsző.


Egyébként a karrierista hajlam, nagy pályafutás és az emberek utálata ütik egymást.. Kapcsolatok nélkül, márpedig hosszútávon te nem ápolsz kapcsolatokat, nagyon nehéz előrejutni az életben. És nyilván most nem arról van szó, hogy útközben kit kell leszopni.

2015. nov. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

#1: én is megküzdöttem nőként a szakmában, nem volt egyszerű, de óriási szerencsém volt.


Többiek: azt nem írtam, mert szerintem nem mérvadó, hogy az elmúlt 2 évben híztam meg egy nagyon csúnya kapcsolat és önbecsülésrombolás, lelki terror miatt. Előtte 55 kiló voltam, és vékony. Azóta most szállok helyre lelkileg, és most kezdtem el küzdősportot űzni.


Amíg nem tudjátok mi van a kövérség hátterében, ne ítélkezzetek.

2015. nov. 12. 14:56
 5/31 anonim ***** válasza:
57%

4: "mert szerintem nem mérvadó"


Pontosan! Nem mérvadó miért kövér egy lány. Csak mert egy lány mondjuk betegség miatt lett kövér, attól már tetsszen nekem? Vagy mert csúnya szakítás és depresszió miatt lett kövér, már hirtelen tetszenie kell nekem?


Ezt nem értem. Mindenre lehet okot mondani, hogy valaki miért ilyen vagy olyan. Most rossz ember vagyok, ha nem tetszik egy kövér lány, aki depresszió miatt vagy betegség miatt kövér?


Nem. Az okokat nem nézem ahogy senki sem. Az tetszik ami tetszik és az nem tetszik ami nem tetszik. A tetszésben, vonzalomban nincs semmi moralitás egyik részről sem és ez így van jól.

2015. nov. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Jogos, szerencsére én ilyen felszínes emberekkel nem kerülök kapcsolatba, ha mégis, akkor eltűnnek :)


A saját testem felé is vannak elvárásaim, természetesen, de látom titeket még nem vágott taccsra senki, olyannyira, hogy most múlt el az, hogy inkább megölnétek magatokat :) Nekem ez most múlt el, most kezdek újra én lenni.


Az embereket nem szeretem, de a kollégáimat, szeretteimet igen. Sok kivétel van, de ki kell érdemelni azt, hogy értékes embernek nézzek valakit. Nem nagy tettek, csak emberség. :)


Amúgy nem párkeresés céljából tettem fel, van párom, köszönöm :) Inkább érdekelne más emberek véleménye, hogy miben kellene változnom.


A külsőmmel tisztában vagyok, igazából a teljesség kedvéért írtam ki.

2015. nov. 12. 15:08
 7/31 anonim ***** válasza:

6: Miben kéne változni?


Legyél vékonyabb.

De attól is függ, hogy mik az elvárásaid, mit szeretnél az életben. Ha megfelel így neked, ahogy most vagy, akkor maradj ilyen.

Ha több férfinak szeretnél tetszeni és vonzóbb akarsz lenni a férfiak szemében, akkor pedig fogyj le.

2015. nov. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Mit gondolok róla?

Jó neki, hogy sikeres meg az, hogy végülis stabil.

Mondjuk férje nem lesz, de hát na.

2015. nov. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Van párod, de csak most múlt el, hogy megölnéd magad?

Úgy jöttél vele össze, hogy közben az előző után nyafogtál és akartál öngyilkos lenni?

Visszavonom a stabilt.

2015. nov. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Csajszi, azért, mert valakinek olyan az ízlése, amibe te pillanatnyilag nem férsz bele, még nem lesz felszínes. Neked sem tetszik mindenki.

Mázlista vagy a munkád terén, de a magánéleteddel ne mentegetőzz, tedd rendbe magad.

2015. nov. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!