Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondták már neked, hogy jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondták már neked, hogy jobb férfit kellene választanod, mert meg fogod bánni, ne ereszkedj le hozzá mert buta meg szegény hozzád képest?

Figyelt kérdés
2015. nov. 13. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, ő lett a férjem.
2015. nov. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És milyen a házasságotok, kapcsolatotok?
2015. nov. 13. 13:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, engem és őt is, pont azzal basztat mindenki, hogy miért nem költöztünk még össze (nincs kedvünk).
2015. nov. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az hogy buta nem mondták max azt hogy nem hozzám való: na de nem mindegy ki mondja. Olyan aki engem sem ismer vagy olyan aki előîtéletes a választottammal szemben és Neki nem lenne való. Nekem is változott meg már másról a véleményem ezzel más is így lesz. :)
2015. nov. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondták. Végül rájöttem, hogy abszolút igazuk van (a szüleim mondták, mellesleg) és szakítottunk.
2015. nov. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondták. Igazuk lett. A szegény nem volt, csak a mi családunkhoz képest, és nem is ez volt a baj. Ő maradni akart falun, családot alapítani így megkért mikor 19 éves voltam, épp akkor mentem egyetemre ő pedig házasságot, gyereket akart. Édesanyám annyit mondott, hogy szerinte nehéz lesz mert nem illünk egymáshoz, mások a céljaink. Igaza lett, az igazit csak 6 évvel később találtam meg.
2015. nov. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!