Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket mennyire zavar, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavar, ha egy lány kicsit parasztosan beszél?

Figyelt kérdés

2015. nov. 17. 22:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nagyon!
2015. nov. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Egyem a toka-szalonnáját nekije. Amúgy zavar.
2015. nov. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem dagadt, sőt adnék a lukának, de amennyire kedves volt annyira érdekes is ezzel a beszéddel.
2015. nov. 17. 22:25
 4/19 opened paradise ***** válasza:

Mennyire?

Ö-sen,vagy "Münk azt ganyézzuk ki a gyesznókat,he!"?

2015. nov. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Hogy a paszulyba menene a rokonyája a radai rosebbe bele! Gyünek az ártányok, adunk nekik abrakot, aztán jön vektor bátya, ad is nekike!
2015. nov. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Inkább csak érződik az akcentusán, van egy ismerősöm az is nehezen nőtte ki, hogy a nagyszülei nevelték, akitől így tanult meg beszélni és ennél a csajnál is ugyanezt éreztem. Próbálta türtőztetni a dolgot, de amikor elszólta magát az sokkolt. Olyan szóhasználatot használt mint a falusiak.
2015. nov. 17. 22:40
 7/19 A kérdező kommentje:
Most mit kell csúfolódni, jól nézett ki. Én szex közben azért csak nyögni hagynám, beszélni nem.
2015. nov. 17. 22:44
 8/19 anonim ***** válasza:
36%

ha csak tájszólás az semennyire sem zavarna.

ha a parasztos a trágár proli dumára érted,akkor az már gázabb,de nem változtat a lényegen.

mind a kettő elég erős fogáspont amivel lehet húzni az agyát,kicsit cinkelni,kiforgatni a szavait amivel

1.te kerülsz irányító domináns szerepbe.

2.jókat nevetsz rajta közben.

2015. nov. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem ismerem, csaK ma beszéltünk, irányitani sem akarom meg nevetni se rajta
2015. nov. 18. 01:17
 10/19 anonim ***** válasza:
Én szeretem a falusiak és a határon túli magyarok akcentusát. :D szerintem tök cuki.
2015. nov. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!