Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkérdezzem a barátomat hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezzem a barátomat hogy miért nem ért még haza, vagy csesztetésnek érezné?

Figyelt kérdés

Két órája még túlórázott, azt mondta ír mikor hazaér. Fél 11 van, még az üziimet sem nézte meg. Nehogy már idáig túlórázzon...

Aggódok is érte, icipicit pipa is vagyok h ennyi mindent bevállalt megint (szerintem ő is magára) és még akartam volna vele beszélni.

Mit csináljak? Szerintem már hazaesett, lehet h elfelejtett írni? 😞


2015. nov. 17. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Hozz önálló döntéseket!
2015. nov. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vagy nagyon fiatal vagy, hogy ezen aggódsz, vagy nagyon a kapcsolat elején..


Ha akarsz, miért ne írhatnál neki? Mondd meg, hogy aggódsz, rendben van-e vele minden, mert még nem írt neked, hogy otthon lenne. Ha ezen berág (és nem csak egyszeri eset), akkor érdemes elgondolkodni a kapcsolaton.

2015. nov. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem nyaggatás írni. Ha a haverokkal elmegy sörözni vagy bulizni, akkor veszik csesztetésnek :-)
2015. nov. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én még a barátomnak is írok ha ilyen van, de akár fel is hívhatod. Én például örülnék neki ha gondolna rám a barátnőm és tudatná velem amikor ilyen sokáig dolgozom...


Sajnos ez előfordul nálunk is néha. Nem egy t betűvel kezdődő helyen dolgozik véletlenül? :P

2015. nov. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Beviz Elek ***** válasza:

Se téged, se őt, se a kapcsolatotokat nem ismerjük.


Engem zavarna, pedig egyáltalán nem vagyok csatangolós fajta. Reggel elmegyek dolgozni, megcsinálom amit és amíg kell, majd egyenesen hazamegyek. Mondjuk hiába fekszem le minél hamarabb, így sem marad időm kialudni magam, hát még ha kijárogatnék a haverokhoz.


Szóval visszakanyarodva az eredeti kérdéshez. Csinálom amit kell, utána hazamegyek. Közben ne zaklasson olyanokkal hogy mikor megyek már. Ha végeztem volna, már otthon lennék. Megyek amikor tudok!


Lényegtelen hogy az évi 2 alkalom buliról, az évi többszáz munkanapról vagy azokról a napokról van szó, mikor a sógoromnak, tesómnak, barátomnak segítek valamit.

2015. nov. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fogadj egy nyomozót!
2015. nov. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bár már nyilván nem aktuális, de ha számonkérően kérdezel rá, az bántó, ha azt mondod, aggódsz, az nem. Ha az aggódásod bagatellizálza, akkor meg egy érzéketlen tapló. Engem is hívni szokott a párom (férfi), hogy aggódik, mert később megyek a megbeszéltnél és én is hívtam már fel ezzel. Napi szinten zavaró lenne, de esetenként még jól is esik.
2015. nov. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Abszolút eseti történés volt és jól van. Elég sötét környéken jön keresztül, de hazaért épségben :)
2015. nov. 18. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!