Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mi van a baratnojevel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van a baratnojevel?

Figyelt kérdés

A pasi aki tetszik nekem osszejott valakivel kb 2 honapja. Ehhez kepest ez mar az 5. hetvege lesz, hogy engem hiv, hogy talalkozzunk, menjunk koncertre, szorakozni, megakart hivni magahoz is, amikor nem tudtam elmenni a koncertre.

A lanyrol semmi pozitivat nem mondott, sot azt mondta,hogy ne erezzem rosszul magam emiatt, mert en sokkaljobb fej vagyok nala es nekem van izlesem.

Most akkor mi van?

Ossze vagyok zavarodva, mert ez teljesen mas, mint ahogy a tobbi fiu baratom viselkedik velem.

Valami velemeny jo lenne, hogy mi folyik itt.


2015. nov. 17. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Háremet épít.
2015. nov. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudom hülyeség, de szöget ütött a fejemben, hogy nem-e én vagyok a barátnő. :D Kb. 2 hónapja vagyok kapcsolatban. :D De biztos nem ő, egyszerűen nem tudom elképzelni, teljességgel lehetetlen. :D
2015. nov. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!