Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Nalatok az osszebujas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Nalatok az osszebujas mit jelent? Nem akar tolem semmit?

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki mar eleg regota tetszik es multkor lefekedtunk..Aztan masnap reggel nem elment hanem egesz nap kb ottmaradt es csak osszebujtunk es beszelgettunk az agyban semmi szex nem volt.Szerintetek akar/erez valamit vagy csak az adott idoben jol erezte magat?

2015. nov. 18. 10:41
1 2
 1/15 Noren1989 ***** válasza:

Ha nem hagy ott reggel, az jó jel, márha hosszú távra tervezel. Vagy csak várta az ágybareggelit....

26/F

2015. nov. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez jó jel. De ha gonosz akarok lenni, akkor otthon felejtette a lakáskulcsát, és nem volt, aki beengedje... :-D
2015. nov. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
hogy erted hogy marha hosszutavra tervezel?
2015. nov. 18. 10:52
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy ha hosszú kapcsolatot keresel...jesszus ezen mi az amit nem értesz? :)
2015. nov. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
miert mert szerinted ez csak akkor ertelmezheto jo jelnek ha hosszu tavra terveznek?vagy fejtsd mar ki...😅
2015. nov. 18. 11:13
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Lényeg, hogy nem az eszedért szeret majd... XD
2015. nov. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
ikszde .hat lehet egzaktabban kene fogalmazni
2015. nov. 18. 11:20
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező, ezt még én is értettem magyarázat nélkül, tényleg nem az eszedért fog szeretni. :-)
2015. nov. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
:-) valaszolo teged se az eszedert szeret a parod ha van mert a keppesigedeit meghaladja egy kerdesre valaszolni illetve senkit nem erdekel a maganjellegu velemenyed :-) :-)
2015. nov. 18. 13:17
 10/15 anonim ***** válasza:
Hiaba próbálsz meg " idegen" szavakat belefuzni a mondandódba attól még nem tünsz okosabbnak :D szerintem kerdezd meg tole. Ennyi
2015. nov. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!