Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg zavaró, ha minden nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg zavaró, ha minden nap elmondja valaki a párjának, hogy szereti?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy legalább egyszer megemlíti neki minden egyes nap, hogy pl "szeretlek szívem"
2015. nov. 18. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem, persze embere válogatja, hogy kinek mi a zavaró.
2015. nov. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk nem, szoktunk szivecskét küldeni egymásnak chaten és nyálas giccses dolgokat is írni. :D ráadásul idősebbek vagyunk, nem néznék ki belőlünk szerintem.
2015. nov. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Párom óránként 3-4x mondja minimum... Akár szóban, akár írásban, attól függ hogy beszélünk. Eleinte iszonyatosan irritált, mostmár reflexszerűen válaszolok, de ha nem mondaná, akkor nagyon zavarna, hogy nem mondja :)
2015. nov. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3as vagyok:


Chaten mi is szívecskézünk, és hasonlók XD Pedig párom a kapcsolat elején kijelentette, hogy ő aztán nem, nincs az az isten, ne várjam tőle... én meg közöltem, hogy okés, én se szándékoztam :D És tessék :D

2015. nov. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi azért nem mondogatjuk csak úgy, random egymásnak, de attól még naponta többször elhangzik a szeretlek szó. Még ha haragban is válunk el, akkor is búcsúzóul már mondjuk, hogy szeretlek, vigyázz magadra, ilyesmi.


Engem az zavarna, ha nem mondaná naponta (többször). Én szeretem hallani, nekem kellenek a szavak is, hogy szeretve érezzem magam, nem csak és kizárólag a tettek.


Akkor éreztem zavarónak az ilyesmit, amikor még/már nem tudtam viszonozni. Akkor nekem nem esik jól visszamondani, nem érzem őszintének, és olyan kellemetlen ezt egy mosollyal, és "köszi, szívem"-mel lereagálni.

2015. nov. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, zavaróbb, ha ritkán mondja.
2015. nov. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!