Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ha a párotok utólag szólna?

Figyelt kérdés
Beteg voltam másfél hétig. Otthon kellett maradnom. A párom többször a lenti üzletbe bement a munkája miatt, egyszer mikor lementem akkor láttam meg. Akkor mondta hogy többször is volt ott és előző nap is. Megkérdeztem tőle miért nem szólt hogy itt van, tudtunk volna találkozni. Nem válaszolt semmit.
2015. nov. 18. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha a munkaja miatt ment be, akkor eselyes, hogy nem ert ra.


En nem hisztiznek ezen, bar en nem is varnam el, hogy a munkaidejeben velem foglalkozzon, csak azert, mert a kornyeken van.. Szep is lenne.

2015. nov. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ki beszélt itt hisztiről jesszusom??? Egyszer nem szólt hogy két lépésre van, lett volna ideje rám.
2015. nov. 18. 13:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Szólhatott volna,biztos lett volna egy perce,munka nem kifogás.Nem akart látni.
2015. nov. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem dolgozom messze a barátomtól, és csomószor találkozhatnánk munkaidőben is, pl ebédre, de nem tesszük és valahogy mégis működik a kapcsolat... Este velem van úgyis.
2015. nov. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudod nem kell allandoan egymas sejhajaban logni, valszeg oka volt, hogy nem keresett akkor.
2015. nov. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szánalmasak vagytok....

Kérdező nekem rosszul esne, beszélnék vele, ha nem akar velem lenni, mondja meg.

2015. nov. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha fertőző betegséged volt, nem lehet, hogy esetleg azért nem akart veled találkozni, mert nem szerette volna elkapni, napokra, vagy akár hozzád hasonlóan több, mint egy hétre kiesni a munkából, stb?
2015. nov. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!