Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan nézzek ezek után a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nézzek ezek után a barátnőmre?

Figyelt kérdés
Barátnőm aki 29 éves mesélt arról kikkel volt eddig kapcsolata és mikbe ment bele. Valamelyik este iszogattunk és szóba kerültek a régi dolgok, meg hogy bele ment olyanba amit ha elmondana akkor nem úgy néznék rá, szexben csinált olyan dolgot. Arról nem mesélt mi volt, ja, meg hogy néhány haverral többen is gruppenben nyomatták. Kicsit kiakadtam, szeretem, imádom, régóta együtt vagyunk de nem tudom ezek után mit gondoljak róla.
2015. nov. 18. 13:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
59%
Ugyanúgy, mint eddig. Kipróbált ezt-azt ami izgatta, és? Ettől még ugyanaz az ember, akivel eddig együtt voltál.
2015. nov. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
12%

Sajnos ez a hajlama megmarad szóval készülj a swingerre, hogy előtted fogja megpakolni egy néger, közben téged is hátbatol 1-1 vidám sittes múltú fickó.


Cuckhold jeeee, mondogasd magadnak!

2015. nov. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
68%
Ugyanúgy mint eddig. Én párom is mesélt múltjáról... Hát mit ne mondjak :-D de ez nem változtat a kapcsolatunkon hisz akkor nem voltunk együtt.
2015. nov. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
64%

Hát én ilyen sztorit garantáltan nem mondanék el, pont emiatt, hogy egyesek ilyen kis lelkisek, mint te. :P

Sok pasi ennél sokkal lájtosabb dolgokat is a szívére vesz, pl. ha egy csaj volt már együtt egy általa is ismert emberrel, nemhogy csoportszex.

Szóval nem vagyok meglepve a reakción, de sajnos az az igazság, hogy szende szüzek nem igazán vannak a valóságban, és a nőknek is vannak vágyaik, amiket ha van lehetőség kipróbálni, akkor megteszik - ugyanúgy, ahogy te is megtennéd.

2015. nov. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Tudod a múlt az már elmúlt, az alapján ítéld meg, amilyen most. Lehet, hogy a régi tapasztalatok miatt most sokkal jobban megbecsül téged például, mondjuk mert márt fiatalkorában túljutott a kilengéseken, és rájött, hogy azok nem is olyan jók.
2015. nov. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
41%

Mennyi önmagát mentegető nő van itt...

Teljesen normális, ha a barátnőd múltja is számít neked.


Egy férfi teljesen máshogy viszonyul ugyanahhoz a nőhöz ha őelőtte 2 férfival, 20 férfival vagy 200 férfival volt az életben.


Én nem akarnék feleségemnek, a gyerekeim anyjának olyan nőt, nem akarnék olyan nővel az oldalamon megöregedni, akiben már előttem 10-nél több fa-.sz volt. És ezzel még lehet kicsit sokat is mondtam.


Dugjatok lányok nyugodtan össze-vissza, ahogy akartok. Csak aztán vállaljátok a következményeit is: Hogy sokkal kevesebb férfi tart majd titeket tartós, komoly kapcsolatra alkalmasnak.

2015. nov. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
46%

#6

Nekem ugyan jóval 10 alatt van ez a szám, de ilyen buta férfival aki ez alapján ítél meg egy nőt, biztosan nem akarnék komoly kapcsolatot!

Szerintem ezzel vagyznk így még egy páran. L21

2015. nov. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
90%

#7 +1

Kettő férfival feküdtem le eddig és nem is áll szándékomban össze-vissza akárkivel lefeküdni ezentúl sem, de nekem se kéne olyan férfi, aki ilyesmik alapján ítél meg nőt. Pláne akkor nem, ha emellett azt, hogy egy férfi legyen sok nővel, tök normálisnak tartja, akkor még havernak se kéne :D

2015. nov. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
43%

7: Oké, nem érdekel. Úgy csinálod ahogy neked jól esik és én is ahogy nekem jól esik.


Nekem ez akkor is egy feltétel. És eddig mindig tudtam találni 18-25 éves, kedves, aranyos, szép, törődő, gondoskodó monogám lányt tartós kapcsolatra, akinek bőven tíz alatti a partnerei száma.

Ne zavarjon hogy nekem ez egy feltétel. Engem sem zavar, hogy te meg máshogy gondolod.


27/F

2015. nov. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
27%

7 és főleg 8:

Ez is hatalmas kamu. Vagyis bocsi, az a kamu hogy minden nő olyan gondolkodásra, mint ti.


A mostani barátnőm 22 éves és én vagyok a harmadik férfi az életében. Nekem kívül-belül elég tökéletesnek tűnik. Tudja, hogy ő már bőven a 3x. nő az életemben és nem érdekli.


Szóval komolyan mondom, írhattok amit akartok:

Egyrészt bőven találni nőket, akik kevés partnerűek és nem érdekli ha a férfinak sok partnere volt.

Másrészt tiszteletben tartom a véleményeteket, de a valóság és a való életbeli tapasztalataim nekem mást igazolnak. Ennyi. Ezen nem fogok összeveszni veletek, sajnálom.

2015. nov. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!