Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinál, mond ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinál, mond ilyen dolgokat a párom ha szeret engem?

Figyelt kérdés
Mindig kijavít, ha jót mondok, vagy csinálok, sokszor akkor is. 30 vagyok, olyan dolgokat akar elmagyarázni, amiket ismerek, csinálok amióta tudom az eszem. Ha valamit rosszul mondok, ő kiröhög, kiselőadást tart. Főzésbe bele szól, ő máshogy csinálná, stb... másokkal nem beszél így csak velem.
2015. nov. 18. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem anyáskodni akar feletted
2015. nov. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Férfi anyáskodni?
2015. nov. 18. 13:54
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Hát... vagy mégsem szeret; vagy szeret ugyan, de csak úgy, ha egy engedelmes, szavanincs, vezethető, alázatos nőt formálhat belőled, és lehetséges, hogy jó úton van afelé, hogy ilyenné tegyen. Ennek egyik jele, hogy mással nem beszél így, csak veled.


Persze az is lehet, hogy kicsit érzékenyebb vagy, és mondjuk túlreagálod, de akkor is, akadj ki ilyenkor, kérd ki magadnak, mond neki, hogy már nagyon unod és eleged van, kérd, hogy fejezze be, hagyd ott olyankor, ha elkezdi a magyarázását. És persze beszéljetek már egymással, hogy mifene van.


Azért légy résen, mert ha hosszú távon csinálja, lelkileg megnyomorodhat ám az ember. Ne hagyd magad.

2015. nov. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Többször is szóltam érte, ilyenkor kinyitom a szám, rászólok, beszélni is próbáltam vele, olyankor beduzzogott. Vagy megsértődött. Konkrét választ nem adott.

Ja, és hogy mindig csak olyat süssek főzzek amit ő szeret, de megmondtam neki nem ő körülötte forog a világ, fogok olyat is amit én is szeretek, nem tetszett neki.

2015. nov. 18. 13:59
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mégsem szeret :-P Vagy egyszerűen csak önző és cselédnek tart ... ja, akkor sem szeret :-P
2015. nov. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!