Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha 26 éves férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha 26 éves férfiként bejárok a helyi egyetemre ismerkedni? Nem vagyok egyetemista.

Figyelt kérdés

Észrevettem mennyi szép fiatal lány jár oda. Mikor van 1-2 órám, akkor viszek magammal egy könyvet és beülök vagy az egyetemi főépületbe (kampuszra), vagy a közelébe egy padra vagy pubba. Aztán megszólítok maximum 2-3 lányt, amíg ott vagyok.


És nagyon beválik. A 18-23 éves lányok szeretik az idősebb férfiakat. Nem is értem miért nem mindenki így ismerkedik, akinek van egyetem vagy főiskola a városában és 25-35 éves férfi.


2015. nov. 18. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2015. nov. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40 évesen járok egyetemi bulikba (mondjuk az egyetemre nem), persze van abból a korosztályból társaságom hozzá. Nem feltétlen ismerkedési céllal, de van, hogy "kapás" van. Mondjuk nem nézek ki 30-nál többnek :-P
2015. nov. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én eleve nem vagyok jó ilyen leszólításos módszerekben, persze 1-2 kérdésem mindig akadhat, a beszélgetés fenntartása (ami nem megy, meg idejük sincs) helyett viszont nyilván elérhetőséget kéne kérni. Ha semmi közöm a sulihoz, úgy kicsit fura lehetek ezzel. Egy nőnek a vonzó "idősebb férfiak" nem az utcáról jött leszólítós noname arcok, hanem gyakran a tanáraik, vagy egyéb tekintélyes, esetleg híres (gyakran valamelyest gazdag) emberek. A fenti módszerre amúgy az egyetemi fesztiválok lehetnek jók.


Viszont! Én beiratkoztam egy szakra így 29 évesen, és én sem nézek ki öregnek - magam szerint persze. (de a hajam lassan fogyadozik sajnos) Azonban a tankörtársakkal nem felhőtlen a viszonyom. Egyrészt nem értik, minek nekem ez a szívás. Másrészt, főleg a lányok kinéznek, mivel a rossz barátkozási képességemet most teljesen a korkülönbségnek tulajdonítják. Az oké, hogy elkezdtem a sulit, de nem érzem-e furcsának, hogy velük járkáljak? -alapon.

2015. nov. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!