Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen furcsa a csoporttá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen furcsa a csoporttársam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mostanában nagyon ramatyul érzem magam (a barátom megcsalt, és szakítani fogok vele), és ezt elmondtam egy csoporttársamnak. Nem tudom miért pont neki... nincs túl sok barátnőm, és ez a srác meg pont fent volt facebookon, úgyhogy írtam neki, hogy vidítson fel. Amúgy bent az egyetemen mindig beszólogat olyan viccesen, sokat nevetünk, meg szoktam neki segíteni a tanulásban, de az én részemről ez jófejség, semmi több, csak valahogy kedvelem őt. Mostanában, hogy megtudta ezt a dolgot, facebookon mindig ír, hogy hogy vagyok, meg mizu velem, meg tök érdekes dolgokat csinál, szerelmes számokat küld nekem, mindig bókol. De suliban úgy csinál, mintha ezek a dolgok meg sem történtek volna. Például írta nekem, hogy szerinte nem vagyok százas, de ő se százas, és ez szerinte jó. Nem tudom, hogy most ez azt jelenti, hogy tetszem neki? Vagy csak próbál segíteni, hogy jobban érezzem magam? Szerintetek?


2015. nov. 18. 15:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Meg ha mondjuk megyünk valahova csoporttal mindig megkérdezi, hogy nekem ki tetszik mondjuk az évfolyamról, vagy ha beülünk valahova, akkor tetszik-e a pultos srác... Nem értem ezt miért csinálja.
2015. nov. 18. 15:55
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"a barátom megcsalt, és szakítani fogok vele" - fogsz? miert nem tetted meg meg?


Egyertelmuen kedvel, valszeg tetszel is neki, de addig tuti nem fog lepni, amig nem hajitod ki a baratod a busba. Majd ha az megtortenik, UTANA adhatnal neki jeleket. Mar ha akarsz tole barmit.

2015. nov. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
zsak mek ahar gyugni
2015. nov. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kérdést azért teszi fel, hogy nagyjából belője, van-e esélye nálad (mert magát pl. könnyebben tudja már a pultoshoz mérni).

De amúgy ja, csak a vak nem venné észre, hogy mik a szándékai veled.

2015. nov. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!