Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretném hallgatni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretném hallgatni az áradozását. Rossz barátnő vagyok?

Figyelt kérdés

Mióta elkezdődött az egyetem, alig van időm. Van egy barátnőm, aki igazából ugyanebbe a városba jött tanulni, de mostanában nagyon rám szállt. Állandóan hívkálna találkozni, hiába mondom, hogy sokat kell tanulni, sokszor olyan fáradtan érek haza, hogy csak aludnék. 2 gimis barátnőjével lakik együtt, viszont összeveszett velük, és költöznek hamarosan. Akkor nekem azt mondta, hogy én vagyok az egyetlen igaz barátnője, akire mindig számíthat, blabla..

Egy gimibe jártunk (másik osztály), ahol volt egy legjobb barátnője, viszont ő másik városba ment, és hát megszakadt a nagy barátság. Én akkor nagy ritkán, ha eszébe jutottam, akkor is, ha a háziját kellett megcsinálnom, most viszont mintha csak én léteznék neki, mint barátnő.

A múltkor majdnem már szó szerint számomkért, hogy a gimis legjobb barátnőmmel (aki tényleg az), hogyhogy találkoztam (nagy ritkán 2 hetente 1x, csak most a lakótársai megláttak minket az utcán), vele viszont nem. Oké, nem így, de nagyon igy hangzott.

Megbeszéltük, hogy akkor valamelyik nap összefutunk, de nekem már nagyon nincs kedvem, állandóan a hülye pasijáról áradozik, hogy jaj mit csináljon, mert fent volt a srác fb-n, viszont neki nem írt vissza 10 perce, most tuti szakítanak, meg ilyen szintűeket. Ráadásul én nemrég szakítottam a barátommal, és nem akarok pasikról hallani se, főleg azt nem, hogy ők így meg úgy boldogok. Örülök nekik, de engem a sírás kerülgetne olyankor.


2015. nov. 18. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, inkabb o a rossz baratno, ha nem tud veled egyutterezni, es csak magarol beszel.
2015. nov. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Legyel vele oszinte,mondd neki hogy nincs idod sokat tanulsz ennyi
2015. nov. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már sokszor mondtam neki, de mintha meg sem hallaná, állandóan azt hajtja, hogy fussunk már össze, mert csomó mondanivalója van (aminek a 95%-a a pasijáról szól, csak nincs most más, akinek ezeket elmondhatja).
2015. nov. 18. 16:18
 4/5 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Jajj nekem nagyon kisajàtìtòs csajnak tűnik,aki épp arra akaszkodik rà,aki a legközelebb van. Èn is azt mondom,mondd meg neki őszintén,hogy sokat kell tanulnod,és azt is,neked most nehéz időszakod van,nem igazàn szeretnél pàrkapcsolatokròl beszélni.

Mondjuk ha ő annyira jò baràtnő lenne,ezt észrevette volna.

Majd 2 nap mulva lesz neki ùj "legjobb baràtnője":-)

2015. nov. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Kérdező,pont egyszerre irtunk,nem làttam a kommentedet,és mit mondtam?" nincs most màs,akinek elmondhatnà"Erről beszélek. Legyél hatàrozott: Nézd,mondtam màr,rengeteg a tanulnivalòm,majd sort kerítünk rà. Ezenkívül most élem egy rossz szakaszàt az életemnek,nekem is jòl.esne,ha te meghallgatnàl.Ennyi...
2015. nov. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!