Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mutatja minden ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mutatja minden ember többnek magát, mint ami? Figyeld a kulcsszavakat

Figyelt kérdés

Nyilvan azzal a céllal teszik az egészet, hogy többnek tűnjenek..de ez miért is jó nekik? Holott az egész egy álca és nem élnek azon az életszinvonalon, csak próbálnak felkapaszkodni.


Kulcsszavak:



2015. nov. 19. 01:56
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Rengeteg 'menő' cuccot vesznek hitelből a hitelkártyájukkal, veszik a csilivili BMWt hitelre és hazamennek az albérletbe, panelba.

Vagy egy házba, ami megintcsak hitelre van.. aztán élik a mindennapi mókuskerék melós életet.


Ez mire is jó ?

2015. nov. 19. 01:58
 2/15 Clark Kent.. ***** válasza:
75%

Pénz beszél, kutya ugat.


A párkapcsolatok egy része csak látszat. Sokan az anyagiak miatt vannak együtt.


Egy részük azért, mert pénzéhes, másik részük a szükség miatt, harmadrészük meg nem akar elválni, mert nem tud megosztozni a vagyonon.

2015. nov. 19. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%
A többit én se értem, de a lakáskölcsön havi törlesztője olcsóbb mint egy lakás bérleti díja. Lakást bérelni egyfajta luxus.
2015. nov. 19. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

A BMW-s, Iphone bohócokat én is bírom.

Havi 100-120 ezret keres, de neki BMW kell meg Ifon mert hát nehogy már aztán mikor kifizeti és marad a végére 20 ezer forintja, akkor fel van akadva, hogy nem engedhet meg magának luxuskategóriás termékeket.

2015. nov. 19. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem lehet, hogy egyszerűen tetszik nekik az adott holmi (autó, iphone, stb) és használni akarják és nem az jut közben eszükbe, hogy "de jól fel tudok majd ezzel vágni a Pista előtt"? Nyilván mindenki szívesebben használ valami minőségibb terméket, mint valami gagyi szart, ha nekik belefér, hogy emiatt akár hitelt is vegyenek fel, pl autóra, akkor miért ne...
2015. nov. 19. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Clark Kent.. ***** válasza:
42%

03:04:


Mégis mi bajod van neked az Iphone-al? Az egy király telefon, akinek nincs sok zseton, annak is érdemes rá spórolni, mert hosszú távon megéri. (Tapasztalat)

2015. nov. 19. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

#6

Nekem volt iphone-om,szart sem ért.Most galaxy s5-öm van,sokkal jobb.

2015. nov. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
mi van ha valakinek jó a kis albérlet/lakás, mert neki egy kocsi fontosabb? attól megengedheti magának az autót, a lakás lehet nem férne bele de nincs rá IGÉNYE. ilyen is van ám... annyira könnyen ítélkeztek
2015. nov. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Munkatársam 90e-et keres. Eladta a szuzukit, hogy audit vegyen. Természetesen egy 20 éves sz@rt kapott 500e-ért, de az audi az audi. Lényeg, hogy a gatyáját is ráfizeti. Múltkor én tele tankoltam az autómat a benzinkúton, ő meg az audijába beletolt kemény 1000Ft-ért üzemanyagot.


No comment!

2015. nov. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A lakáshitel az szerintem kicsit más kategória, mert ha valakinek nincs szülőktől támogatása, nem örökölt lakást, akkor elég nehéz teljes egészében önerőből még 60 éves kora előtt saját ingatlanhoz jutnia (Budapesten legalábbis). És még mindig jobb a banknak fizetni a törlesztőt egy olyan lakásért/házért, ami a tiéd, mint egy idegennek fizetni havonta az albérleti díjat egy olyan lakásért, amiből bármikor kirakhat, ha a fia/lánya szeretne otthonról elköltözni (albérletben lakom jelenleg, testvérem is, én szerencsés vagyok, mert még picik a gyerekei a tulajnak, de a testvérem már harmadszor költözött el, vagy azért, mert a gyerek akar ott lakni, vagy mert a tulaj eladja a feje fölül a lakást). Szóval a lakáshitel nem feltétlenül azért van, hogy többnek mutassa magát, mint ami, hanem inkább kényelmi szempontokat szolgál.


Az autóra szerintem sincs sok értelme hitelt felvenni (telefonra meg aztán pláne nem), de még ott is meg tudom érteni, hogy szeretne egy jobb minőségű autót, amivel esetleg el lehet menni hosszabb útra is, nem fog szétesni alattad, és hamarabb szeretné, minthogy össze tudná rá spórolni a pénzt, ezért hitelt vesz fel. Azt én sem értem, amikor valaki 20 éves kocsit vesz, mert a márka miatt, de azért vannak ebben a kérdésben is értelmes döntések.


Egyébként meg... Sok a hülye ember, aki szerint valami márka miatt lesz több vagy menőbb vagy értékesebb. Más magyarázat erre nincs, kérdező :D

2015. nov. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!