Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Felköszöntötök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Felköszöntötök valakit férfinap alkalmából?

Figyelt kérdés
Ma van.

2015. nov. 19. 15:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. nov. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%

Nem, de ők elvárják, hogy nők napján felköszöntsék őket. Ezt nem kettős mércének hívják véletlenül?

(Tisztelet a kivételnek.)

2015. nov. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ma van??? Akkor megajandekozom magam egy uveg tomennyel meg egy jo szivarral!

Koszi az infot :)

2015. nov. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Tegnap már megajándékoztam :D
2015. nov. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtam, hogy ma van, de boldog férfinapot minden itteni pasi felhasználónak. :-)
2015. nov. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Sunshinedoll ***** válasza:
43%
Hihetetlen, hogy a kommunizmus megcsinálta nekünk a dolgozó nők napját, hogy végre a npk is megkapják azt az elismerést, ami jár nekik, és ezt se tarthatjuk meg magunknak, mert valami nyávogó pasi jön, hogy DE OLYAN NEKEM IS KELL, és akkor megcsinálja a férfi napot, hogy NEMI EGYENLŐSÉG legyen, mikor mindig is ő volt az, aki a nők hátán ülve próbált magyarázni, hogy ugyan mit hogy kéne csinálnunk.
2015. nov. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem. Engem sem köszönt fel soha senki nemzetközi nőnap alkalmából, pedig rohadtul nagy nemzetközi nő vagyok. :D
2015. nov. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%

# 6:


Ekkora egy... Inkább nem írok semmit a pontok helyére, mert törlik a válaszomat.

Szóval: Nemi egyenlőségről papolsz, de szerinted az lenne a helyes, ha nőnap lenne, és férfinap nem. Nemi egyenlőséget, vagy női előjogokat akarsz?


"és ezt se tarthatjuk meg magunknak, mert valami nyávogó pasi jön, hogy DE OLYAN NEKEM IS KELL, és akkor megcsinálja a férfi napot"


Mi az, hogy nem tarthatjátok meg? Attól még, hogy van férfinap, nem szűnik meg a nők napja sem. Akkor miért zavar téged, hogy van férfinap? Talán férfigyűlölő vagy?

2015. nov. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%
#6: Őszintén szólva ti azóta sem tettetek le nagyon semmit az asztalra, amióta ki van nyalva a popókátok.
2015. nov. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 opened paradise ***** válasza:
9%

Ma van és a wc-k világnapja is ma van.

Kösz...

2015. nov. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!