Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Ez miért jó nektek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ez miért jó nektek?

Figyelt kérdés

Ha szűz, nők terén tapasztalatlan fiúk, férfiak írnak, azt külön megköszönöm, nem értem a barátom viselkedését.

Ide csak néhány mondatban: Szűz srácként, huszonévesen most ismerted meg a barátnődet. Még nem feküdtetek le, de állitólag nagyon szereted, érezteted is vele, de néha olyanokat mondasz, ami félreérthető, mintha nem lennél elégedett a barátnőddel. Pl. hogy most, hogy foglalt lettél, kapósabb vagy a nők körében, de te visszautasítod őket, mert szerelmes vagy a barátnődbe. Egyértelműen érezteted vele, hogy mennyire fontos neked, tudod, hogy az előző kapcsolata mennyire rosszul sült el, megcsalták, és mennyire fájt neki. Akkor most a hűségedet bizonygatod azzal, hogy bárki próbálkozhat, te úgyis elküldöd, vagy magabiztosabbnak, kelendőbbnek szeretnél tűnni? Vagy miért?


2015. nov. 19. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalt vagyok, de válaszolok neked: játszmázik a srác, azt szeretné kommunikálni, hogy küzdj meg érte. Szerintem nem normális dolog ez. Önfényezés a semmire.
2015. nov. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva nekem elég rosszul esik, elbizonytalanít, azt az érzést kelti bennem, hogy nem vagyok elég jó neki, hogy bármikor választhat másik nőt, ha úgy akarja. Elég furcsa, mert egyébként gátlásos srác, azt is hihetném, hogy ezzel csak a félénkségét akarja kompenzálni. De egyszerűen nem értem. :)
2015. nov. 19. 19:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak megjátssza az önbizalmat, sőt inkább ez áll fent. Pont ezért írtam játszmázást. Szerintem nem egy korrekt emberi viselkedés ez. Szóval te tudod, de nem gondolnám, hogy ezt érdemelnéd.
2015. nov. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miert szerinted mit kene csinalnia ha nem elkuldeni, megfektetni oket hamarabb mint teged?:D
2015. nov. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szövegértés 1-es. :D Nyilván még jó, hogy elküldi őket. :D De simán lehet, hogy csak a szája jár és nem próbálkoznak nála. De mintha valami verseny lenne...
2015. nov. 19. 20:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Fél attól, hogy béna lesz... ha neked volt tapasztalatod már, akkor irányíts te. Vezesd rá a dolgokra :D

Ha jól fog működni, akkor minden oké lesz :)

2015. nov. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!