Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mitől pénzéhes egy nő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mitől pénzéhes egy nő? Azt annak tekintitek, ha egy randin a nő fizetős helyen a saját részét fizeti, de a pasi részét nem, abban az esetben, ha még alig ismerik egymást?

Figyelt kérdés
2015. nov. 23. 11:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Akkor inkább már engedd,hogy ő fizessen.
2015. nov. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem a kérdésre válaszoltál. :-)
2015. nov. 23. 12:06
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Rendben.Fukarnak gondolnálak.Ez számomra taszító lenne.
2015. nov. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Miért?
2015. nov. 23. 12:31
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez még nem jelent semmit.

Engem is bélyegeztek pénzéhesnek, mert nem felesbe fizettem.

Az a szabályom, hogy aki hív az fizet.

2015. nov. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
"aki hív az fizet" - Az oké, bár ez a kérdésben nem szerepel.
2015. nov. 23. 12:36
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nalam az az alap, ha mindenki a sajat reszet fizeti. Persze ha a masik ragaszkodik hozza (van ilyen), akkor nem allok le veszekedni, de mindenkeppen viszonzom, maskulonben tartozas-erzesem lenne. De miert is kene randin a pasi reszet is fizetned? Ezt nem igazan ertem.


Kapcsolatban persze mar nem fillerezunk, persze az olyanokat, mint a ram eso rezsi es lakber felet nyilvan pontosan allom, de ha kettonkre vasarolok kajat (altalaban en fozok es en is szoktam elmenni vasarolni, baratom sokat dolgozik, en jobban raerek), nem fogom visszakerni az arat, mint ahogy a baratom se garasoskodik, ha valahova elmegyunk, es o akar fizetni. Nem kell mindennel elszamolni, legalabbis egyikunket se erdekli a penz tulzottan, a lenyeg, hogy egyensulyban legyen az adok-kapok.

2015. nov. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Egy másik kérdésből merült fel, ott legtöbben azon az állásponton voltunk, hogy mindenki fizeti a maga részét, az a korrekt, erre valaki kijelentette, hogy mi mind pénzéhesek vagyunk. Szóval kíváncsi vagyok, hogy ez valóban annak értékelhető-e, és ha igen, miért. :-)


Egyébként a fukarságot sem tudom hova tenni, nem szeretek tartozni én sem, főleg olyannak nem, akit nem ismerek.

2015. nov. 23. 12:50
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj... azok, akik szerint a nők pénzéhesek, képtelenek becsajozni és valamire fogni kell! Mindig van valami indok, most épp a pénzéhség lett a divat. Múlt héten még minden nő az izompacsirtákra bukott, előtte való héten pedig a szépfiúkra, múlt hónapban a nagy farokra. (Persze mindegyik előkerül újra és újra, csak az egyik mindig dominánsabb.) Nem kell vele foglalkozni! Sikertelen pasik gyártanak ideológiákat, ennyi az egész.
2015. nov. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tudom, csak valahogy fura volt abban a környezetben ez a kijelentés. Fizetjük a saját részünket, nem várjuk el, hogy a férfi tejeljen, és akkor pénzéhesek vagyunk. :-)
2015. nov. 23. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!