Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan változhatna a munkához...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változhatna a munkához való hozzá állásom?

Figyelt kérdés
Sziasztok, tudom így elsőre fúra lesz hogy ebbe a kategóriába írom. De nagy részt ki hat ez a kapcsolataimra is. Már mint úgy értem, nem én vagyok a munka hőse nagyon is távol állok hozzá. Az a helyzet hogy sok mindent szeretek, de egyikben sem dolgoztam még. Informatikát,tetóválást szívből csinálnám sőt élvezettel. Leginkább a munka kezdéséig kell el jutnom, onnan már nincsenek problémák. Viszont elő fordul hogy kések, vagy nincs is kedvem menni. Ilyen selyem fiú izé vagyok tényleg igaz rám ez a jelző... Eddigi párkapcsolataimban volt egy párnő akinél, dolgoznom sem kellet volna, mert simán el tartanának. Sőt még volt olyan is hogy amikor csak akartam volna, el költöztem volna vele és még egy házat is kaptunk volna. Viszont én valamiért mégsem ezt az utad választottam. Nagyon vágyom az elköltözésre egy igazi, normális nővel de olyan kevés a fizetésem hogy semmire nem elég. 50e lenne szó egy nagy link munka hely az egész. Családomban mindenki dolgos, még az öcsém is csak én vagyok az ilyen. Viszont mint írtam, a tetkó és az informatika annyira le foglal , sokszor észre sem veszem hogy húú 8-10óra el telt, de nem baj csinálni akarom még. Munka helyeken egy valami, az ami igazán motivál engem a nők... Ha vannak nők én akkor nagyon szeretek járni.

2015. nov. 23. 17:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Tőle*
2015. nov. 23. 17:56
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A Facebook nem informatika,a papírra firkálás nem tetoválás...
2015. nov. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Számítógép szerelésről,programozásról(nem olyan komoly kis programokról lenne szó.) Weblapkészítés, karbantartás stb... ezek azok amik érdekelnek. :) Bőrre szoktam varrni, papira rajzolni szoktam.:)
2015. nov. 23. 18:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Dolgoznod sem kellett volna, mert simán eltartanának? :D

Ez hányinger, már ne is haragudj, de azt hiszem hiányzik belőled az igazi férfi gén...

2015. nov. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán előszöra helyesírásra menj rá, mert ez egyszerűen borzalmas, amit iderondítottál.
2015. nov. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!