Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Hogyan szoktatok csábítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Hogyan szoktatok csábítani? Férfiak titeket hogyan szoktak elcsábítani vagy meghódítani?

Figyelt kérdés

A szomszédomról lenne szó. :) Hogyan csábítanátok el egy nagyon helyes férfit, aki a szomszédotokban lakna? :) Ötletekre lennék kíváncsi! Szexuális témájú is lehet akár. :) sőt...

23N és 29F


2015. nov. 23. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
közvetlenség :)
2015. nov. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak legyél rámenős. Minden sikeres csábító csaj ezt teszi. Velem is sok csaj kezdett már ki direktbe, és meg is kapott az aki nekem is tetszett, sőt az egyikük életem nagy szerelme volt.

Tudod, a bonyolult tervekkel az a baj, hogy a legtöbb férfi (mint én is) nem tudja venni a finom jelzéseket. Egyszerűen azért nem, mert azokból rengeteget kap és azok lehetnek csak egyszerű barátságos gesztusok is, nem lehet értelmezni, hogy mi a szándék mögöttük. Egyszóval, legyél direkt csajszi, ha tetszel neki akkor nyert ügyed van, ha nem akkor valószínűleg nem fog keresni, és még az egyértelmű jelzéseidre sem fogja venni a lapot. Én is ezt csináltam azokkal akik nem jöttek be. Nem sértettem meg őket, egyszerűen csak nem törődtem velük. Sok sikert! 25/F

2015. nov. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy tetszem neki :) csak valami extrém dolgot szeretnék. :D hogy mély nyomot hagyjak benne.
2015. nov. 23. 20:05
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Hát, kreativitással nem áldott meg a Jóisten, még a legcsekélyebbel sem, az biztos...milyen szegényes lehetsz az ágyban?...
2015. nov. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
csak ötletet keresek :) köszi a válaszod :D
2015. nov. 23. 21:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Mely nyomot egy oriasvibratorral tehetsz neki a hatso feleben.

N

2015. nov. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!