Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ennyire egyszerű matchelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ennyire egyszerű matchelni Tinderen mi értelme az egésznek mégis?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból beregisztráltam (25 éves srác vagyok) és likeoltam az összes szép csaj képét (eléggé válogatós vagyok, szóval 8/10++) és így is már 32 matchnél járok, úgy hogy kb 40et likeolhattam a korlátozás miatt.

Minden szép és jó de ez már bőség zavara, inkább törlöm magam. Szerintem a legtöbb csak kedvtelésből jelölt be, nem ismerkedni akar.


2015. dec. 4. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Erre mondják azt, hogy hiába vannak valakinek adottságai, képességei, lehetőségei, ha suta kihasználni azokat. Míg egy kevésbé sármos, ügyes férfi sorra hódítja a szép nőket, mert ki meri használni a potenciált, ami benne van.

> Miért matchelnének veled, ha nem jönnél be nekik? <

2015. dec. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is örülnöd kéne ennek. Nekem millió nőből ha volt 5 matchem, az se írt vissza egy se. Úgyhogy valamit tudsz, használd ezt ki, örülj neki ha van lehetőséged válogatni :)
2015. dec. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Te hülye vagy, nem hogy örülnél és foglalkoznál velük. :D

Nekem vagy 8 ha összejött egy félév alatt. xd

2015. dec. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!