Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék hogy ne legyek féltékeny a kolléganőmre?

Figyelt kérdés

Felnőtt párkapcsolatok kategóriába írtam a kérdést.

Lehet hogy gyerekesnek tűnök, de önbizalomhiányom van bőven, nyilván ezért is vagyok féltékeny.


Nagyon tetszik a munkahelyemen egy férfi. Nem közvetlen kollégám, csak ott dolgozik és tetszem neki nagyon, talán érdeklem is. Viszont jött egy új csaj hozzánk, aki szerintem nagyon szép és kedves. Beszélgettem vele és megtudtam hogy az a férfi aki nekem tetszik (és azt hittem alakul köztünk valami) keresi a tekintetét, mosolyog erre a lányra.


Nagyon rosszul esik ez nekem, féltékeny vagyok, pedig nem kellene!

Tudnátok tanácsot adni nekem?


2015. dec. 14. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyomulj ra a kolleganodre. Akkor is, ha hetero vagy. En ezt csinalnam.

N

2015. dec. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csináljátok hármasban. :D

Amúgy nem értem, hogy most a pasit akarod megkapni, vagy nem akarod, hogy a kolléganőd kapja meg...?

2015. dec. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A kolleganőmnek nem jön be, nem akar tőlem semmit.

De HA velem akar lenni a pasi, akkor ne azért, mert nincs jobb nálam éppen (pl ez a kolleganő).

2015. dec. 14. 12:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja, azt hiszem értem.

Azt sajnos soha nem tudhatod, amikor összejöttél valakivel, hogy volt-e esetleg egy jobb nálad, mert akárhol máshol lehet egy másik nő akit akart volna csak nem jött össze. Ezért ilyenen nagyon kár agyalni.

Akkor dőlnek el a dolgok, amikor összejöttök. Akkor derül ki a számára, hogy jól választott-e vagy sem. Annak van meg az esélye, akivel összejön. Tehát, ha ezek után is akar tőled valamit, akkor ne agyalj. Annyi, hogy talán egy kicsit konkrétabb is lehetnél, esetleg egyértelműsíteni lehetne, hogy lépnie kellene azért, hogy legyen is valami köztetek.


38F

2015. dec. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!