Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy bosszút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy bosszút álltatok egy nagyon szemét exeteken, hogyan tettétek meg?

Figyelt kérdés
Az én exem nagyon szemét módon viselkedett velem, egy kretén, és megérdemelné, hogy kicsináljam, de én többre tartom magam az ő szintjénél, tehát ilyet nem teszek, de szívesen hallgatom, ha valaki csinált már ilyet, legalább had nosztalgiázzak :)
2015. dec. 14. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minket meg is lopott, pontosabban apukámat, én meg feltettem egy meleg társkereső oldalra...
2015. dec. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Elcsábítottam a legjobb barátját, majd közöltem vele, hogy a haveré nagyobb és jobb az ágyban.
2015. dec. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Itt egy pár tip az ilyen helyzetekre:

https://www.youtube.com/watch?v=0WxDrVUrSvI

- illetve az "Amélie csodálatos élete" filmben is találsz pár tippet abból a részből, amikor a zöldséges lakására megy ;)

2015. dec. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"...de én többre tartom magam az ő szintjénél,..."


Pont ezért ne menj bele kisded játékokba soha. :) lépj túl, legyél boldog, aztán majd az élet megleckézteti. :) Mindig így szokott lenni.

2015. dec. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem csináltam még ilyet De ha megcsalnának mondjuk akkor én lesmárolnám az új nôjét! :D

18,5L

2015. dec. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó mekkora forma vagy!! :D ment a zöldkéz
2016. jan. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!