Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg tud változni valaki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tud változni valaki a másikért? Tud változtatni az alaptermészetén, ha szerelmes?

Figyelt kérdés

Én kivételesen nem egy olyan kérdező vagyok, aki kifogott egy virágról virágra típusú rosszfiút, és szeretném, ha mellettem horgonyozna le :)

Az én történetem, hogy a barátom elég bunkó velem, pedig az elején egy álom volt...de teljesen megváltozott. Még mindig szeretem, de szerintem ő engem már nem. Volt neki egy nagyon jó haverja, akivel összevesztek, és nemrégiben beszélgetésbe elegyedtem a sráccal. Ő mondta, hogy a barátom sokszor saját haverjaival, barátaival is bunkó, és hogy ő sose békülne ki vele. Persze, ezt mondhatta haragból, és én egy szót sem szóltam, nem ócsároltam előtte a barátomat.

A kérdés pedig, hogy szerintetek létezhet olyan, hogy egy ilyen srác, aki öntörvényű, makacs és sokszor bunkó, hogy az utánam következő lányba igazán szerelmes lesz, és nem fog vele így viselkedni? Mert én nagyon sokat küzdöttem ezért a kapcsolatért, és nagyon szerettem volna, ha boldogok leszünk...és nagyon fájna a szívem, ha mással, aki meg sem érdemli, kedves, figyelmes és odaadó lenne...igazából ha erre gondolok, folyik a könnyem. Lehet, hogy mással egy tündér lesz, és csak én érdemeltem és érdemlem tőle ezt a bánásmódot?


2015. dec. 16. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Hát meg is válaszoltad. "Virágról virágra", az elején egy álom volt, majd ugye virágról virágra már nem az, és virágról virágra már lehet mással tündér.
2015. dec. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem fog megváltozni. Az elején mindenki tud mást mutatni, színészkedni, de az alaptermészete nem fog megváltozni. Ezért igaz, hogy lakva ismerni meg a másikat. Pár órára bárki tud visszavenni a bunkó stílusból, de később úgyis kijön belőle, mint a példád is mutatja. (N)
2015. dec. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, azt szokták mondani, hogy az ember alaptermészetét nem tudja letagadni. Viszont én már láttam nem egy ilyen "pálfordulást" ismerősi körben, mikor a srác sorozatban szinte mindenkivel egy adott módon viselkedett, aztán jött egy nő, aki kvázi "megnevelte". Nem tudom, hogyan sikerült elérnie, de tényleg jelentős változás állt be a jellemében.

Egyébként, visszatérve a ti esetetekre, most attól, hogy a volt haverja, akivel most veszett össze frissen, mit mond, szerintem ne legyen mérvadó. Nem tudhatod, milyen volt egyébként is a viszonyuk, meg a srácok sokszor poénból is bunkóznak egymással, szóval nem biztos, hogy olyan borzalmas a kép, mint ahogy ő ezt most lefestette, szerintem inkább csak be akarta őt feketíteni előtted. Viszont mindenképpen beszélgess erről a pároddal. Mondd meg, hogy ezt érzed, ha kell példákkal, hogy ekkor és ekkor így viselkedett, aztán tisztázzátok felnőtt emberek módjára. Inkább ott kezdődik majd a gond, ha esetleg el se ismeri, hogy ő bántóan viselkedik. De még most egyelőre ne ilyeneken agyalj, hogy mi lesz majd, ha.... A mosttal törődj, legyél azon, hogy megoldódjon ez a dolog.

2015. dec. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De mi váltotta ki ezt belőle? Nincsenek az életében gondjai?
2015. dec. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fish1 ***** válasza:
Szerintem az elején a jó oldalát mutatta neked, most meg kiderült, hogy milyen is valójában. Az alaptermészetén csak akkor tud változtatni, ha ezt ő maga akarja, saját maga miatt, mert neki ez nem jó már így, de ez a folyamat hosszú idő - évek. Ha a másikért változna meg, az azt jelentené, hogy megfelelésből teszi, hogy a másik elfogadja, megszeresse, de ezek a "változások" csak rövid ideig tartanak, aztán visszaesik az alapállapotba. Pont azért, mert nem saját maga miatt tette.
2015. dec. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!