Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hasonló párok véleményére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasonló párok véleményére lennék kíváncsi. Ahol a nő tapasztaltabb, a férfinek lényegében az első kapcsolata. Eljegyzés, esküvő tervben, közben jön a baba. Működhet ez?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok. 9 éve vagyunk együtt a párommal. Neki én vagyok az első kapcsolata. Nem velem vesztette el a szüzességét, azon kívül csak velem szexelt.

Terveztük a babát, bár nem hittük, hogy szinte azonnal összejön, így kicsit azért sokként ért minket, de örülünk neki természetesen.Nem tudom, hogy a terhesség miatt van-e, de elkezdtem rettegni és féltékenykedni pedig előtte sosem volt ilyen. Szeret, velem akar lenni, stb, de egyszerűen félek, mivel neki én vagyok lényegében az első kapcsolata és mondhatjuk hogy szex terén se sok tapasztalat volt előttem. Én tiniként sokat buliztam,voltak kapcsolataim és szexuális tapasztalatom is. Mostanság viszont rettegek, hogy elhagy majd.Nem egy eljárós férfi, eddig sem adott nagyon okot arra hogy féltékeny legyek, nem járnak bulizni a haverokkal se sörözni semmi ilyen, ő nem ez a típus. Nem tudom miért érzem ezt, lehet csak a hormonok vagy nem tudom..A szex jó köztünk, bár viták vannak azért.


2015. dec. 18. 21:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hogy nincs-e kedve valakivel hármasban.
2015. dec. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!