Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék türelmesebb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék türelmesebb, és kevésbé hisztis?

Figyelt kérdés
Minden kis apróságon megsértődöm, nagyon érzékeny vagyok. Viszont, ha kiakaszt valaki, és hisztizni kezdek, hülyeségeket beszélek, amiket valójában nem gondolok komolyan, és később szégyenlem magam.. Hogyan tudnék türelmesebb lenni? Alapvetően csendes vagyok, aki nem ismer jól, az soha nem is feltételezné rólam, hogy így ki tudok borulni.. 20/L
2015. dec. 19. 00:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy olyan probléma amit csak is te magad tudsz megoldani, magadban kell megvívnod :/
2015. dec. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Magadban lenyugodsz elöszőr.
2015. dec. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De hogyan, ha csak a sírás kerülget?
2015. dec. 19. 00:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Figyelj ezt mi nem tudjuk megoldani helyetted, nem vagyunk benned, nem vagyunk te. Neked kell rájönni, hogyan tartsd vissza maga.
2015. dec. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 RRR ***** válasza:
szeretkezz többet
2015. dec. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Önuralom. Ezen tényleg csak te tudsz változtatni.
2015. dec. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Fish1 ***** válasza:
Ha írnál konkrét példákat, egyszerűbb lenne válaszolni.
2015. dec. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt, aztán új társaságba kerültem, és megváltoztam. Nálam a hisztik hátterében a bizonytalanság volt, és az új társaságban meg folyamatosan érzékeltették velem, hogy szeretnek és elfogadnak.
2015. dec. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1. sokat segit, ha albérletben, kollégiumban vagy külföldi munka miatt összeköltözöl emberekkel és toleránsabbá válsz. 2. ezt a korod is teheti, lehet, néhány év mulva higgadtabb leszel- de ha tényleg ilyen az alaptermészeted, akkor nem fog változni, dolgozni lehet rajta, de alkalmanként elő fog jönni mindig.
2015. dec. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!