Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavar, hogy férfiak válaszolnak a nőknek feltett kérdésekre?

Figyelt kérdés

Rengeteg olyan kérdés van, ami úgy kezdődik, hogy "nők/lányok!". Ennek ellenére az első válasz nem tőlük jön, sőt néha a férfiak válaszolnak többen rá.

Ilyenkor én csak meglepetten pislogok, hogy jól van, már eldöntötték helyettem ezt is (bár én nem ezt mondtam volna). Vajon hány férfi küzd nemi identitászavarral ezen az oldalon?



2015. dec. 20. 21:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Engem is zavar
2015. dec. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
16%
Valószínűleg megsajnálnak hogy a lányok még itt is szarnak a fejedre. Inkább meg kéne nekik köszönnöd. :)
2015. dec. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
33%
Engem nem zavar, szerintem semmi probléma ezzel. A nőknek szól a kérdés, de attól még neki is lehet véleménye nem?!
2015. dec. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
16%
Egyébként meg jobban tennéd ha a szigorlatodra tanulnál... :(
2015. dec. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

De, lehet.

Viszont a legtöbb válaszuk abból áll, hogy:

- a nő szakít veled, ha lepukkadt a lakásod

- a nőt csak a pénz, az izom és (mi is a harmadik?) érdekli

- légy bunkó és verd őket, mert a normális férfiak hidegen hagyják őket

- minden nő flegma és minden szembejövőre véres rongyként néznek

- a szép nők kivétel nélkül ribik, ne is próbálkozzon senki be náluk

- a helyes férfiak mind bunkók és agresszívak

Stb.

Szóval nem az van, hogy normális álláspontot képviselnének (hogy férfiként ezt hogyan élik meg), hanem ezeket a közhelyeket írják mindenhova.

2015. dec. 20. 21:56
 6/20 anonim ***** válasza:
19%

Nos ha ez volt a kérdésed célja, hogy választ kapj erre, akkor a kérdésed értlmetlenebb, mint az ő válaszaik.


Az emberek ilyen. Pont. A megkeseredett emberek még inkább ilyenek. Pont. Miért gyilkosoznak az abortusz ellenzők? Miért vetnek kígyót békát arra, aki nem akar szoptatni? Miért ördögtől való, ha valaki császárt akar?


Az embereket akarod megérteni? Nos, akkor pont olyan hülye vagy, mint azok.

2015. dec. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
Vajon erre a kérdésre is férfiak válaszoltak többnyire, hogy igen őket is zavarja ? :D
2015. dec. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%

#5: Igen, ez engem is iszonyatosan zavar! Nincs igazuk, de bőszen hisznek a saját kis álláspontjukban, mert vagy rengeteg visszautasítást/negatívumot kaptak a nőktől, vagy egy bizonyos nőben/több nőben csalódtak már, vagy egyszerűen csak nem megy nekik a csajozás/rossz ajtókon kopogtattak. Szóval ránk húzzák ezeket a kliséket ahelyett, hogy magukba néznének vagy felülbírálnák az életük történéseit, mert így egyszerűbb; még véletlenül sem ők cs*sztek el bármit is, vagy nem bizonyos nők a k*csögök, inkább általánosítva minden nő a sz*r.


Én legalábbis így látom logikusnak, de ez csak egy vélemény.

2015. dec. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

A hozzászólásom a 3, válaszolónak szántam, aki amellett érvelt, hogy véleményük lehet a férfiaknak is, de ezeknek egy a lényegük: minden nő maga a sátán kb.

Nem próbálom megérteni őket, csak kíváncsi voltam, hogy másokat is zavar-e valamennyire.

Egyébként a kérdésem nemtől független, férfiak is válaszolhatnak rá, hisz nem lehet valami jó, ha a nők véleményére kíváncsi egy férfi kérdező, de a válasz csak a fenti mondatok egyike.

2015. dec. 20. 22:16
 10/20 anonim ***** válasza:
9%
Egyszer nem szeretem, ha előre eldöntik, mire válaszolhatok és mire nem.
2015. dec. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!