Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van 1 fiú azthiszem szeretm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 fiú azthiszem szeretm de ő nemszerelmes belém. Mit csináljak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
párszor már lefeküdtünk és mindig én akartam ő nem mert aztmondta nemakar megbántani. Már kicsit nekem is kezd elegem lenni hogy folyton sírok miatta de mégsem birom ki, hogy ne legyek vele. Mais lehet nállaalszok de még nembiztos de lehet hoyg már énsem akarom ezt folytatni szerintetek mit csináljak? :S:S elfelejteni nembirom. De inkább nemkéne mennem ma hozzá? 18/L a fiú 20éves
2010. márc. 23. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ez még kérdés? HAGYD A FENÉBE! Nem kellesz neki, gyakorlatilag tálcán adod át magad neki még a nem válasza ellenére is. Ne csinálj magadból hülyét!!! Hagyd a fenébe, de komolyan, menj el és keress valakit, aki viszont szeret! Legyen benned becsület és tartás :) Nőnek születtél, neked is jogod van a szerelemhez és a boldogsághoz. Egész életedben sóvárogni akarsz valaki után, aki nem szeret viszont? Ahelyett, hogy férjhez mennél és gyerekeid lennének :) Fel a fejjel, mindenkinek vannak kudarcai, mire megtalálja a párját, szóval nyomás mást keresni :)
2010. márc. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
sajnos tudom hogy igazad van....:S a bnőim is szidnak hogy hogy lehetek ennyire hülye.... de a srác a legjobb barátom is 1ben és nembirom ki hogy ne beszéljek vele...:SS
2010. márc. 23. 21:15
 3/3 A kérdező kommentje:
deazért köszönöm a választ:)
2010. márc. 23. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!