Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előre is elnézést kérek attól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előre is elnézést kérek attól akinek bele tiprok a lelki világába de ki és mi a fenéért szereti ezt az SP vagy mi a fenét?

Figyelt kérdés

szerintem egy nyálas kis troger mikor először meghallottam a nevét a "sertés párizsi" jutott eszembe nem nagyon értem miért vannak odáig annyira az emberek ezért a majomért

de most már halottam hogy nem csak a lányok de még a fiuk is imádják ezt a kretént nem értem miért vannak odáig az emberek érte annyira komolyan a suliba az mondtam hogy a senkiházi gyökér és majdnem megköveztek érte.


2010. márc. 23. 20:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát én egyetértek veled. Sőt az öcsém és a párom is. már 4-en vagyunk. :)) Én se értem, hogy mit szeretnek benne, ami zenét összeművel az szánalom. 21L
2010. márc. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Most ez téged mi a fenét zavar? Nincsjobbdolgod? Énse szeretem. És sok mást se szeretek. Nem értem a problémádat.
2010. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%

hát igazából én a sertés párizsit nem szeretem, de SP-től egyenesen hányok. szerintem is egy világtalan idióta.


1. nincs hangja

2.sztem buza

3.ráadásul még AIDS-es is

(de várj, a buzaság és az AIDS az összefügg nem?? :D )


:D:D

2010. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Jah hogy ez még énekel is????

azt nem is hallottam szerencsére :D

2010. márc. 23. 20:35
 5/15 anonim ***** válasza:
en nem hallottam rolla,de neked kiba szottul igazad van,ki az isten lenne oda egy ilyen zeneert vagy egy ilyen sraccert?????=))sok beteg ember van ezen a vilagon.
2010. márc. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mert a 12-16 éves korosztály általában minden felkapott "szép fiúért" rajong. Majd kinövik:) szerintem ebben semmi nagy rejtélyt nem kell keresni. A te lányod is fog valakiért rajongani ennyi idősen aki hasonló nyálgép lesz, aztán szépen elmúlik és kidobja a posztereket.
2010. márc. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

leírtam hogy mi a kérdésem sajnálom hogy nem olvastad el


20:34

2010. márc. 23. 20:38
 8/15 anonim ***** válasza:

nekem az sp-ről mindig a spouth park jut eszembe...

erről a gyerekről nem nyilatkozok, életemben nem hallottam még 1 számát se, és elég erős megérzésem, hogy addig jó nekem =D nedvesedjenek csak a tinilányok és a búzás, ha nekik ez kell...

19/L

2010. márc. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Igen, egyetértek, SP-ről nekem is a South Park jut az eszembe, úgyhogy ezért is bekaphatja.

Szerencsére a zenéjét még nem hallottam, csak egy-két oldalon láttam róla néhány dolgot.

2010. márc. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ne fikázátok sp-ét mert imádom és olyan aranyos h ááááá:D
2010. márc. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!