Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Először van barátnőm mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először van barátnőm mikor mehetek át hozzá és mikor hívhatom át hozzám anélkül hogy félreértené?

Figyelt kérdés

Helló 15éves srác vagyok és szégyen vagy nem de most bátorkodtam összejönni egy csajjal,ma ismertem meg de nem tudok nyelvescsókot-ezt hogy mondjam el neki (taníts meg?)+nemtudom mennyi idő múltán mehetek át hozzá vagy hívhatom át hozzám anélkül hogy félreértené???????????

Ha azt mondom neki hogy jöjjön át filmet nézni azt fogja gondolni hogy csak le akarok feküdni vele?

HÜLYESÉGEKKEL KÍMÉLJETEK KORREKT VÁLASZOKAT VÁROK KÖSZI!!!


2010. márc. 23. 23:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szia! A csókot csak akkor mondd el, ha rákérdez, illetve a csók után már megmondhatod, előtte felesleges, olyan mintha elkönyvelnéd, hogy béna leszel és már magyarázatot keresel. 1 hónap múlva szerintem áthívhatod :)
2010. márc. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
+nemtudom milyen programokat szervezzek hova menjünk,mit csináljunk,napi hány órát legyek vele stb.
2010. márc. 23. 23:34
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

1. a csókot nem kell megmondani, h még nem volt, lehet észre sem vesz

2. elég gáz, ha 15 évesen azt gondolja csak meg akarod dugni,ha áthívod filmezni. Am sztem 1-2 hét, de tényleg csak filmezni


Łili20

2010. márc. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Azt nem kell mondani, hogy tanítson meg. Gondolom nem egy 20 éves csajod lesz szóval, még ő se lesz olyan marha tapasztalt.:) Majd idővel megtanulsz jól csókolni, szerintem ez érzés dolga. Magadhoz meg nyugodtan hívd át, de ha nem akarod, hogy azt gondolja, hogy le akarsz vele feküdni, akkor a legegyszerübb megoldás, hogy ne mássz rá. Hozzájuk meg akkor menj át, ha Ő hív lehetőleg.:D
2010. márc. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Ki hogy csinálta ezeket a dolgokat ?

köszi a válaszokat!

2010. márc. 23. 23:37
 6/20 A kérdező kommentje:
Menyi időt töltsek el vele naponta hogy ne érezze hogy "megfojtom" de azt igen hogy törődöm vele?
2010. márc. 23. 23:41
 7/20 anonim ***** válasza:
Erre az utolsó kérdésedre nincs helyes válasz, tőletek függ, hogy milyen gyakran szeretnétek. Esetleg óvatosan puhatolózz, amikor találkoztok, hogy mikor legyen a következő, aztán majd úgyis kialakul. Nem kell ezen aggódni :)
2010. márc. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
ez így szar hogy megmondják neked... érzéssel kell csinálni :) érezni fogod azt ha túl keveset vagytok együtt, de azt is ha a nyakán lógsz... neked kell kitapasztalni ezeket :) 19 effff
2010. márc. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet meghatározni, majd idővel úgyis érzékelitek, hogy Neki mennyire együtt töltött időre van szüksége és, hogy Neked mennyire és ezt majd összhangba hozzátok. A lényeg, hogy figyelj oda rá, érezni fogod jó esetben, hogy Neki mi tetszik és mi nem.
2010. márc. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem szar mert tudni fogom hogy mi a teendő egyes helyzetekben PL:azon gondolkoztam hogy hogy mondjam el neki még nem csókolóztam DE mindenki azt mondta nem kell,ha nem mondták volna kitudja talán szakítás a vége :-)
2010. márc. 23. 23:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!