Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha már nem vagytok együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már nem vagytok együtt szakitottatok, akkor visszadod amit tölle kaptál? telefon, fényképezőgép, ékszerek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 10:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Visszaadom.Elküldöm neki postán.
2010. márc. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
El tudom képzelni, hogy vannak dolgok, amit már nem lehet visszaadni.. ;)
2010. márc. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én annak idején nem adtam vissza semmit, mert azt mondta, hogy neki nem kell. De volt aki visszakérte tőlem, mondjuk az azért volt, mert nem épp a legjobb módon hagytam ott.

L

2010. márc. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Mondjuk én azért adnám vissza mert kidobtam mert nőzött elég érdekes módon!

Szerintetek visszadjam?Egyik azt mondja igen másik azt hogy ne mert ez is kárpótlás

2010. márc. 24. 11:03
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ado vissza. tőle se várom. Ő kapta, tőlem kapta.

Tök hülyeség visszaadni, ez nem "bosszú", hogy visszaadod.

2010. márc. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

telefon, fényképezőgép, ékszerek - hmm, gáláns lovag volt.


elég sértő gesztus lenne, amikor az ember ajándékot ad a másiknak, azt nem zálogba adja neki, amíg együtt vannak, hanem az akkori érzéseinek kimutatása végett.


Akkor adod vissza a cuccait (vagy kéred vissza), ha nem szépen váltatok el, és ezzel is hangsúlyozni akarod, hogy legszívesebben kitörölnéd az együtt töltött időt - kb. ez a jelentése a gesztusnak.

2010. márc. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

nézd, ha neked ez elégtételt okoz, ad vissza. Ha ettől megnyugszol, stb, hogy húú, most még utoljára jól visszavágtál neki, többet ne is lássad a r*hadékot, akkor hajrá.


Ha ennyire azért nem vagy begőzölve rá, akkor teljesen felesleges gyermeteg gesztus lenne

2010. márc. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mivel sem hónapokat, éveket, meg azt a biz. biológiai változást:) sem lehet visszaadni, így azt az ajándékok visszaszolgáltatásával sem lehet meg nem történtté tenni.:) Ha közösen használt dolgokról lenne szó, akkor meg meg lehet beszélni... A vége édesmindegy:) Ilyenkor egyébként, ha bosszút akarnak állni, nem az ajándékait, hanem a saját cuccait szokás kivágni az ablakon...XDDD
2010. márc. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
én nem adnám vissza és tőle se várnám el. úgyse tudnék vele mit kezdeni, neki vettem, ha visszaadja mitkezdjek vele? adjam a következő pasinak?:D ezígy elég gáz. nyugodtan megtarthatja.
2010. márc. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Az az ove, amit toled kapott es forditva. Nem zalogba lett adva. Semmi koze a szakitashoz. Esetleg ha valami ra emlekeztet, akkor tedd felre, hogy ne legyen szem elott. Persze ha az emlekek rosszak.
2010. márc. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!