Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért okoz a magyar férfiaknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért okoz a magyar férfiaknál közfelháborodást, ha egy nő gazdag pasival jár?

Figyelt kérdés
Külföldön én ilyen viselkedést nem tapasztaltam a gazdag pasikkal jàró nők ellen, ami itt megy. Mi ennek az alpàri viselkedésnek az oka? Az, hogy hibàztatni kell valakit a sajàt szegénységükért vagy csúnyasàgukért? A kérdésem nem provokàció, tényleg érdekel mi jàtszódik le az ilyen emberekben.
2015. dec. 26. 15:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
52%

Irigység, és a "mitől jobb ő, mint én?" kérdések magukban való ismételgetése :D


F

2015. dec. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
64%
A frusztrált önbizalomhiányos emberek mindig másokra mutogatnak, hogy nekik miért rossz, és csinálnak valami indokot, miért lehet sikeresebb a másik. Az eszükbe sem jut, hogy az illető pár szerelmes.
2015. dec. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%

Külföldön is közfelháborodást okoz, ha nyilvánvaló, hogy egy nő a pénzéért van az adott férfival. Legfeljebb annyi a különbség, hogy nehezebben lehet kiszúrni külföldön, mert nincs annyira elterjedve a szegénység, mint itt, meg külföldön azért a hozzáállás is más. Tehát inkább a saját dolgaikkal foglalkoznak az emberek, nem mindig a máséval - ezt mondjuk igazán átvehetnénk tőlük.

Viszont egy Vajna - Palácsik páros azért külföldön is közfelháborodásnak örvendene, illetve minden normális közösségben. Azt ne mondd, hogy számodra természetes, hogy egy fiatal nő együtt él, összeházasosdik egy nyári mikulással, aki VÉLETLENÜL persze euromilliókat keres. Ha ez neked normális, akkor nincs miről beszélnünk. Ez "alpári viselkedés", hogy a Te szavaiddal éljek.

2015. dec. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
58%
Értelmetlen kérdés, mert nem közfelháborodást okoz, csak egy szűk körben csámcsogna ezen az emberek. Amúgy a kérdésed provokatív, mert általánosítasz és csúsztatsz.
2015. dec. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Na ép ez az amiről beszélek engem nem érdekel Vajna magànélete, sem màs sztàré,celebé sem. Mivel nem ismerem őket, így véleményem sincs róla.
2015. dec. 26. 15:36
 6/24 anonim ***** válasza:
29%
Nem azon háborodnak fel, hogy a nő gazdag pasival jár, hanem azon hogy sok nőnek szempont a pénz. Milyen ember az, aki a pénzéért van a másikkal? Önmagában nem is lenne gond, hogy vannak érzelmileg sekélyes emberek, de manapság túl sok van.
2015. dec. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
32%
Mert döhöt váltanak ki az emberből a pénzéhes ri.ancok.
2015. dec. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
*dühöt
2015. dec. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
78%
Bárcsak a pénz ennyit számítana, mint azt itt sokan gondolják. Én gazdag vagyok, de eddig csak néhány barátnőm volt, és azokat sem érdekelte, hogy mennyi pénzem van.
2015. dec. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
De miért érdekel téged ki miért van a màsikkal? Nyilvàn nekik megfelel, ez így. Meg nem a te pénzedről van szó.
2015. dec. 26. 15:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!