Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utolsó üzenet egy elcseszett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utolsó üzenet egy elcseszett barátság és majdnem szerelem lezárásához? 24/F

Figyelt kérdés
Van benned valami. Azt hiszem az egész életemet veled tölthetném és még mindig tudnál meglepetéseket okozni nekem.Amikor nem tudok aludni, ezen jár az eszem. Aztán látom, hogyan nézel rám. Ó, édes Istenem, tényleg szeretlek, de nem úgy, ahogy te szeretsz engem és ez mindennél jobban fáj. Nem tudom megadni, amire szükséged van. Nem tudom megadni azt a jövőt. Soha nem fogom elfelejteni a rejtélyt, ami vagy...

2015. dec. 27. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Úgyis leszarja.
2015. dec. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Már nem akarom meghódítani...

Igazából el sem küldtem neki nem hiszem h elfogom ezt nem érdemli meg!

2015. dec. 27. 22:50
 3/9 Költőnő? ***** válasza:
100%
túl nyálas és teljesen felesleges
2015. dec. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

minek?

ha meg akarod alázni magad, tökéletes.

amúgy borzasztó nyálas, elcsépelt, és felesleges...

2015. dec. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én iszonyú romantikus vagyok, de ettől még nekem is hányingerem lett. A jövőt nem láthatod. Ha meg már ilyen gondolataid támadnak egy csajtól, az már igenis szerelem.
2015. dec. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A te részedről volt a majdnem szerelem? Vagy ő szerelmes volt beléd, de te őt "csak" barátként szeretted? Egyébként szerintem nagyon szép üzenet lenne, ha megfogalmazódott ez már benned, akkor miért nem tudod elmondani neki?
2015. dec. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

én kezdtem el szerelmet érezni... minden kapcsolatot megszakított velem szinte egyik napról a másikra...

eléggé közel kerültünk egymáshoz nem csak beszélgetések voltak meg összebújások...

az h miért nem küldöm el neki nem akarom még ezzel is az egóját növelni, hogy számomra elérhetetlen... ezt nem érdemli meg elvett belőlem valamit azzal ahogyan eltűnt az életemből...

2015. dec. 28. 14:13
 8/9 anonim ***** válasza:

#6-os vagyok


Értem, szóval te szerelmet kezdtél érezni, ő meg teljesen szerelmes volt beléd? Mert azt írod a kérdésben, hogy nem tudod megadni neki, amire szüksége van, tehát én ezt úgy értelmezem, hogy ő többet érzett még nálad is. Nem lehet, hogy ő azt hitte, hogy te csak barátként tekintettél rá végig?

Történt valami, ami miatt egyik pillanatról a másikra szakította meg a kapcsolatot? Tudom is én, mondtál valamit, vagy volt egy kis vitatkozás? Miért gondolod, hogy növelnéd az egóját? Ha ő is szeretett téged, lehet, hogy jobban fájt neki, hogy elhagyott, és ugyanezek a gondolatok vannak benne, meg érzés, hogy valamit elvettél az életéből.

Miért nem tudnád megadni neki a jövőt, amit szeretne?


Bocsi a sok kérdésért, de érdekesnek tartom a történetet :)

2015. dec. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sok kérdésre magam sem tudom a választ...

arra viszont tudom a választ h ő nem érezte azt ami bennem gyökeret vert...

Abból is következtetek erre h mondta h látja a szememben, az érintésemen a csókomon érzi, de nem tudja és nem akarja viszonozni, mert nem tud mellettem teljesen nyitott lenni és nem érzi magát teljesen önmagának...

Okot nem adtam rá h így érezzen vita sem volt...

Minden erőmmel azon lettem volna h egy olyan jövőt és életet adjak meg neki ami a boldogságról szól...

Szerintem így találta a legegyszerűbbnek a kettőnk kapcsolatának a lezárását h feléget maga mögött mindent velem kapcsolatban...

2015. dec. 29. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!