Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másfél hónap után barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél hónap után barátom szakított, mert ahogy ő mondta nem lebegett, vagyis nem volt szerelmes, de 1 hónap alatt ha csak hétvégén találkoztok nem elég sokszor, hogy kialakuljon, nem?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok erről? Én értem,hogy van szerelem első látásra, de úgy érzem,hogy nem eléggé adta meg a lehetőséget kettőnknek. Hétvégente találkoztunk csak,mert máshol élünk ő pedig lebegni akar. Évek óta nem érzett ilyet már, mintha mindjárt várná, hogy a szerelem kialakuljon.

2016. jan. 2. 14:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Még kifelejtettem,hogy én sem voltam még szerelmes belé,de nekem sokszor több idő kell,de jön idővel. Ő nagyon kedvel engem azt mondta és vonzódik is hozzám,csak ő szárnyalni akar. Amúgy már 40 éves férfi.
2016. jan. 2. 15:01
 2/4 anonim ***** válasza:

adj neki egy kis kokaint, attól biztosan szárnyalna.


Örülj hogy megszabadultál tőle.

2016. jan. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg csak kifogás volt, megismert valamennyire rájött, hogy inkább mégsem kellesz neki és ennyi. Ne lihegd túl.
2016. jan. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ha az első de max a második találkozásnál nem érzem azt a bizonyos valamit (ami persze ekkor még nem szerelem) akkor már hiába is próbálkozok hogy adjak még neki esélyt semmi értelme

Szóval nekem ez az idő már teljesen elég

2016. jan. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!