Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretethiányom van, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretethiányom van, mit tehetnék (többi lent)?

Figyelt kérdés

21 éves éves fiú vagyok, barátnőmmel lassan egy éve szakítottam. Előtte is szeretethiányos voltam, egészen gyerekkorom óta, csak akkor még nem értetem mi hiányzik. Amióta szakítottunk visszatért az érzés, hol kevésbé-hol jobban. Jelenleg már ott tartok, hogy csak arra lenne szükségem, hogy valakit megölelhessek vagy ha lefekszem/felébredek akkor valaki rám mosolyogjon és ott legyen mellettem. Egyszerűen úgy érzem, hogy a szex teljesen másodlagos, nem is hiányzik, és inkább az érzelmi oldal a sokkal fontosabb. Valakinek a mosolya, érintése, szeretete, törődése.. Saját magamnak is nyálasan hangzik, de ezt érzem. Társkeresőzök már fél éve elég sok oldalon, metrón-buszon ülve tinderezek állandóan, próbálok nyitott lenni új emberekkel, de semmmi és már kezdek beleőrülni. Néha amikor rám tör akkor sírok és elég fura gondolatok jutnak az eszembe.

Van egy lány barátom is, pár hónapig jól éreztem magam, úgy hogy minden héten találkoztam vele, de rájöttem, hogy hiába barát, nem része az életemnek és mégis csak mag van közöttünk a távolság. Mit tudnék csinálni azon kívül, hogy várok?



2016. jan. 3. 18:23
 1/3 A kérdező kommentje:
A helyesírási hibákért bocsánat, elfelejtettem átolvasni.
2016. jan. 3. 18:25
 2/3 Linó03 ***** válasza:

Hát akkor én lennék a te párod, mert én is erre vágyom. Na jó, azért legyen egy kis testiség is ;)

Komolyra fordítva: ha eljársz valahova rendszeresen, ott biztos találsz olyanokat, akivel később még más is lehet. Gondolok itt sportra, szakkörre, szórakozóhelyre (nem azért, hogy leidd magad!) stb.

2016. jan. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok csak már 33 éves, nekem is másodlagos lenne a sex, a többi sokkal fontosabb amit írtál. Tenni nem tudsz ellene semmit, csak akkor fogsz megnyugodni ha találsz partnert. Legyél rajta a párkeresésen, járj el emberek közé sosem tudhatod hol találod meg az igazit, vagy ő téged :)
2016. jan. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!