Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsókolt a tanárom. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókolt a tanárom. Mit akar tőlem és most mi legyen? 18L

Figyelt kérdés

Ez már nem az első kérdésem , mindig besétál az életembe :D De most azért elég konkrét eset történt..

Szilveszter volt, a városban voltam a barátaimmal iszogatni, és egyszercsak megjelent ő is (nem tudom hogy direkt -a fiúk mondhatták neki, hova megyünk-, vagy csak a sors üldöz..), valami barátaival, és persze csatlakoztak hozzánk. Annyira félreérthető volt, végig a combomat simogatta az asztal alatt, aztán később random odasúgta, hogy 'hagyjuk itt őket'. Nem ittam sokat, szóval nem foghatom erre, de nemtudom mi ütött belém, de elmentem vele. Egy üveg pezsgővel lementünk a rakpartra, mire rámszólt, hogy ne üljek a hideg kőre, és kvázi beleültetett az ölébe..

Tök jól elvoltunk amúgy, iszogattunk, dumáltunk, de ő végig annyira.... hát nemtudom, huncut volt :D "Tudod hogy ha két ember egy üvegből iszik, az olyan mintha csókolóznának?" ilyeneket mondott, mondtam hogy ez baromság, erre mondta, hogy ja, hát jobb, ha igazából csinálják...

Utána viszont egész más irányba terelődött a beszélgetés, meg elkezdte simogatni az arcomat, én meg....nemtudom, elgyengültem.. Nem volt, csak egy csók, utána visszamentünk a többiekhez, bár útközben megbeszéltük, hogy mindkettőnknek nehéz lesz visszafogni magunkat :D Ő mondta, hogy na, utolsó nap az évben, csináljuk azt amit igazán akarunk, de tudtam hogy nem szabad..

Azóta viszont olyan vagyok mint akinek átmosták az agyát, félek, meg tudom, hogy ebből baj lehet, de közben meg a fejemet verem a falba, annyira hiányzik és vágyom rá..

Nem találkoztunk azóta (ha újra látom, minimum elájulok, ez 100%), ráadásul 2. félévtől mégtöbbet fogom látni (pályaválasztási órák lesznek amiket ő tart...) és nagyon félek, mi lesz, hogy mások is észre fogják venni, hogy mi nem úgy vagyunk, ahogy kéne...

Mit csináljak?:(( Nem tudom kerülni, de kétségbe vagyok esve..


2016. jan. 3. 21:08
1 2 3
 2/25 anonim ***** válasza:
11%
Na mit, feküdj alá :D vagy felé, mögé, fene se bánja.
2016. jan. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
33%

A mi sulinkban most kirugtak egy tanártnőt.

Dugott a diákokkal,ráadásul az iskolában.Hárman dugták egyszerre.:/

2016. jan. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
30%
Mi ez itt, a Pretty Little Liars? :D
2016. jan. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%
Az idei év az utolsó. Vonzódtok egymáshoz, ez tiszta sor, de nem tudnátok kibírni még azt a nyomi fél évet?
2016. jan. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
18%
Le lehet pontozni,de attól még igaz volt.
2016. jan. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nem az utolsó, 5 éves suliba járok. Le is írtam az egyik kérdésbe.
2016. jan. 3. 21:29
 8/25 anonim ***** válasza:
60%
A válaszokat nem olvastam végig, csak a zöldablakosakat, bocs.
2016. jan. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
46%
Miért kell kamu sztorikkal szívatni a népet?
2016. jan. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
87%
Hülye ez a faszi, az állásával játszik, de hát ő tudja.
2016. jan. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!