Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lépjek ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lépjek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
elmentem discoba ott volt egy lány mikor beléptem elmentem a pulthoz egyböl rám mosolygott.nemis foglalkoztam vele mondom csak félrenézett...aztán sokszor észrevettem hogy figyelget..táncoltam mögötte elég sokszor összeértünk csak ugy lazán deee igazábol semmi jelentösége lehetettt véletlenis.aztán én táncoltam tovább ö leült sokszor figyelt ránéztem elfordult figyeltem én akkor mikor odanézett én fordultam el..incselkedtünk picit...aztán egyszer talán rámmosolygott..de sajnos nagyon bátortalan modon nemmertem odamenni..ma egész nap kerestem fbn megis találtam..nemjelölt vissza. de nemtudom hogy micsoda de nagyon megfogott valami benne...szerinted ezek hallatán mihez kezdhetnék h ne legyek rámenös de tudja hogy mitis akarok ha egy kis segitséget kaphatnék nagyon megköszönném.

2016. jan. 3. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Segítek:

Tanulj meg írni!

Addig ne csajozz!

2016. jan. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Légy egy kicsit magabiztosabb!

Írj neki bátran! Írd meg, hogy reméled, emlékszik rád abból a buliból, és sajnálod, hogy nem voltál elég bátor ahhoz, hogy beszélgess vele, de rájöttél, hogy kár lenne elszalasztani a lehetőséget, mert valami megfogott benne és szívesen megismernéd!

2016. jan. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezek hallatán, szerintem bőven elég ennyi. Abból, hogy bejelölted tudni fogja, hogy mit is akarsz, innentől már az ő döntése, hogy vissza jelöl-e.

Egyébként ő is emlékszik rád? Nem lehet, hogy azért nem jelölt vissza, mert nem tudja, hogy ki vagy? Esetleg, akkor még írhatsz neki egy üzit, ha meg arra se reagál, se nem jelöl vissza, akkor lépj tovább.

2016. jan. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

rohadtul unalmas és kifejezetten idegesítő, szar tanács az hogy legyél magabiztosabb, nagyon felhúz

ezt hallgatom vagy 3 éve és ha még hallok pár ilyet valakit tuti szájba verek

ez egy szar tanács !!!

ez nem segít semmit, vagy adj neki értelmes tanácsot vagy meg se szólalj ilyen szarokkal

elnézést a kérdezőtől, adnék tanácsot de kevéske tapasztalatom szerint ha buliban nem sikerült aligha sikerül utána

2016. jan. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!