Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerettessem meg magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerettessem meg magam a barátom anyukájával? Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés

Én 18 éves vagyok, a barátom 20, 2 éve ismerjük egymást, de csak 3 hónapja vagyunk együtt.

Nagyon szeretjük egymást, mindkettőnk első komolynak ígérkező kapcsolata.

Karácsony előtt bemutatott a családjának, az apukája és a nagymamája (anyai) meg is kedveltek, a mama többször meghívott ebédelni a barátommal együtt, sőt volt, hogy összefutottunk a háza előtt és behívott egy teára, mert át voltam fagyva.

Az egyetlen bökkenő az anyuka. Illedelmes vagyok, mosolyogva köszönök mindig, karácsonyra vittem neki is apróságot, de valamiért mégsem tudom megpuhítani.

Tisztában vagyok vele, hogy fiús anya, nehéz eset, főleg, hogy egyke a barátom.

A külsőm zavarhatta (nagyon rövid bretonom van, pár tetoválásom, viszont nőiesen és visszafogottan öltözködök, szeretem a szép, kézműves ékszereket, sminkelni csak a szemöldökömet szoktam), de mivel az első benyomáson már túl vagyunk, reméltem, hogy átlát rajta.

Mit tegyek? Nagyon aggaszt.



2016. jan. 3. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
csak ne pitizz
2016. jan. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy viszonyul hozzád az anyuka,miket szoktál tapasztalni,érzed hogy nem akar elfogadni?
2016. jan. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Úgy érzem, nem vesz komolyan, vagy talán picit lenéz.

Konzervatív nő, abszolút reál beállítottságú az egész család, a barátom is tudományos irányban tanul, én pedig művészeti iskolába járok. Egyébként meghívtam őket is a közelgő kiállításmegnyitómra.

2016. jan. 3. 23:11
 4/5 Spiler Csaba válasza:
A barátod anyukája benned a másik nőt lássa az ellenfelet !!Ne hogy pitiz ne hogy ,,megalázkodj ..mindig tarts ki az elveid mellet !!És akár hogy is lesz ne félj hogy elhagy a pasid ha megsérted az anyukáját mert mondjuk ki ..te adsz neki Nunit ..és ez a nagy szó ...
2016. jan. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jobb kerülni az ilyen posszeszív anyákat, sajnos a 40 éves csöpp fiúkat is képesek dróton rángatni, agyukat mosni.

Megoldás: egyelőre ne nagyon keresd vele a kapcsolatot, még akkor is, ha ő hív magához egy-egy beszélgetésre, illetve ottalvásra (a fiával). Ezt csak azért teszi vigyorogva, hogy téged közben felmérjen, mennyire vagy határozott és okos nő (általában ezektől félnek). Párodra érzéseinek Stabilitzására kell figyelned, s arra, hogy ne nagyon befolyásolja az anyja.

Sajnos ugyanez a helyzet a haveri körrel is, akik privátba hívnak dumálgatni, pont ugyanúgy felmérnek és féltékenykednek a haverukra (pasidra), hogy milyen jó nője van, s képesek bogarat tenni a fülébe minden h.lyeséggel.

Ezt a két kategóriát (rokonság és haveri kör) mindig kerüld.

2016. jan. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!