Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan csaj akinek kifejeze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan csaj akinek kifejezetten bejönnek az izmos pasik?

Figyelt kérdés
Nem tudom,mostanában nem nagyon látok csajokat ilyen nagyon izmos fiúkkal,és én is azt tapasztalom hogy az ismerkedésnél ez nem különösebb szempont.Én is edzek és elég izmosnak számítok de mégse vettem észre hogy nagyon bejönnék a csajoknak emiatt(mondjuk nem is emiatt csinálom,hanem mert szeretek edzeni).Mondjuk én e mellé elég csúnya vagyok arcra :D Lehet ez a baj

2016. jan. 3. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Attól hogy jó a tested még lehetsz csúnya...

És mint te már kimondtad, gondolom nem bántalak meg. Ha csúnya vagy, nem fognak veled összejönni a csajok. (max ha vak). Nem csak a jó test a fontos...

De ha már ott vagyunk, legyen egy kis önbizalmad. Ha a lányok ezt megszimatolják, máris szebb leszel a szemükben. :)

2016. jan. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Nekem bejönnek, mivel én is edzek. Nálam szempont, hogy sportoljon valamit, mert nem tudnék együtt lenni egy olyan pasival, akivel teljesen különbözik az életmódunk. Én grammra eszek mindent, heti 5x edzek és nem bírnám nézni, hogy chipset zabál és lefolyik a kanapéról.
2016. jan. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is az izmos srácok jönnek be, valószínüleg az lehet a gond amit írtál az arcodról...
2016. jan. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
A szanaszétgyúrt, testépítő-szerű pasik nem jönnek be, de akinek van egy jó, férfias kiállása, az nagyon vonzó tud lenni :)
2016. jan. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
Nekem nem jönnek be a felfújt, szétgyúrt izomkolosszusok. Az egészségesen izmos, sportos, szép arányos test vonzó. Én is szeretek sportolni, szóval a sportos srácok bejönnek. Nem hiszem, hogy az arcod akkora probléma, inkább az önbizalom hiányod állhat a háttérben.
2016. jan. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Az összhatás a lényeg, maga az izmosság nem sokat jelent. Ahogy az első irja első a magabiztosság, határozottság, aztán az igényesség, ápoltság és ha emellé egy egészségesen edzéssel karbantartott test is párosul, az kész főnyeremény. Ezek közül szerintem pont a legelső kritériumnak a legnehezebb megfelelni.
2016. jan. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#2 erről van szó.

Az emberi test arra lett "kitalálva", hogy erős legyen.

2016. jan. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2-es: én is így vagyok ezzel :D meg eleve nem bírják sokan elviselni, hogy nőként edzeni merészelek... egy izmosabb férfinak viszont ez tetszeni szokott

L

2016. jan. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lányok, az is beleszámít ebbe, ha egy srác még csak az út elején jár, de tájékozott a témában, és mellé intelligens és szorgalmas? Tehát ha csak lesz izmos, de még nem igazán az?


Mert én odavagyok az edző lányokért, csak hát fordítva még odébb van :D

2016. jan. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!